کد خبر: 804211 A

امیر صباحی فرد:

به مناسبت روز پدافند هوایی آیین عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدای گمنام ستاد نیروی پدافند هوایی با حضور امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد و حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر روشندل رییس اداره عقیدتی سیاسی و جمعی از مسولین و کارکنان این نیرو برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در آستانه دهم شهریور ماه روز پدافند هوایی و به منظور تجدید میثاق با شهدای والای دفاع مقدس جمعی از مسئولین ، فرماندهان و کارکنان پایور و وظیفه نیروی پدافند هوایی پس از قرائت زیارت پر فیض عاشورا بر مزار شهدای گمنام حضور یافته و با ذکر فاتحه و نثار گل یاد و خاطره  شهدای گرانقدر دفاع مقدس را گرامی داشتند.

امیر صباحی فرد در این مراسم گفت:شهدا به حق قهرمانان و اسطوره های واقعی ایران اسلامی هستند و باعث افتخار نیروی پدافند هوایی است که میزبان این شهدای عزیز در ستاد و اماکن دیگر نیروی پدافند هوایی در سطح کشور هستیم چرا که برکت حضور شهدا باعث ایجاد روحیه معنویت و ایثار در کارکنان پدافند هوایی شده است.

 به مناسبت روز نیروی پدافند هوایی مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا صبح روز پنجشنبه به صورت همزمان در کلیه یگان‌ها و مناطق این نیرو در سراسر کشور که میزبان شهدای گمنام هستند برگزار شد.

امیر صباحی فرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر