کد خبر: 803756 A

شریعتمداری در جمع خبرنگاران:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه امروز هیات دولت کمک هزینه مراکزی که از خانواده‌های معلول نگهداری می‌کنند ۲۰ درصد افزایش یافت و امیدواریم این پرداخت‌ها به سرعت توسط خزانه داری کشور پرداخت شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران ضمن تبریک موفقیت تیم مهارت ایران در مسابقات کازان روسیه گفت: ما تنها با ده نفر در ده رشته در این مسابقات شرکت کردیم که توانستیم در پنج رشته مقام کسب کنیم و یک مدال نقره و دو مدال برنز و دو دیپلم اقتخار نصیب کاروان ما شد. آنها  در ردیف ۱۷ قرار گرفتند و ۲۰ رده جایگاه ایران را ارتقاء دادند که دستاورد ارزشمندی است. 

وی ادامه داد:  در جلسه هیات دولت، مصوبات مجلس شورای اسلامی در ردیف ۱۳۱۵۰۰ بودجه کل کشور که موضوع کمک‌های یارانه‌ای سازمان بهزیستی مراکز شبانه روزی و مراکز روزانه توانبخشی با ۲۰ درصد افزایش مطرح شد.

وی افزود: این افزایش ۲۰ درصدی در جلسه تایید و مقرر شد که در اختیار این مراکز قرار گیرد. همچنین کمک هزینه مراکزی که از خانواده‌های معلول نگهداری می‌کنند نیز ۲۰ درصد افزایش یافت و امیدواریم این پرداخت‌ها به سرعت توسط خزانه داری کشور پرداخت شود.

 

 

محمد شریعتمداری‌ وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر