کد خبر: 803726 A

حاجی‌میرزایی:

گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای تصدی‌گری وزارت آموزش و پرورش گفت: خوشبختانه با موافقت رئیس‌جمهور ارز مربوط به تامین کاغذ مورد نیاز کتب درسی که یکی از دغدغه‌های اصلی فرهنگیان و سازمان پژوهش کتب درسی بود، برطرف شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محسن حاجی‌میرزایی گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای تصدی‌گری وزارت آموزش و پرورش امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در معرفی سوابق و برنامه‌های خود گفت: دوستانی که با من آشنا هستند می‌دانند که سبقه اصلی من آموزشی و فرهنگی است. بنده بیش از ۲۰ سال است که سابقه فعالیت‌های من به کارهای آموزشی اختصاص داشته است .

وی تاکید کرد: سوادآموزی در دوره‌ای که با مسئولیت من در بخش‌های مختلف جریان داشت با کمک همه مدیران و مسئولان و آموزشیاران دوران درخشانی داشته است که نتایج آن از طریق آمارهای بین‌المللی و هم آمارهای داخلی مشخص است. جهشی که در آن دوره در سوادآموزی کشور ایجاد شده کاملا قابل مشاهده است.

حاجی‌میرزایی گفت: سوادآموزی به عنوان یک مسیری که کاستی‌های نظام در تعلیم و تربیت را در بخشی که افراد از تعلیم دور مانده بودند، تلاش داشت با خلاقیت و نوآوری تلفیقی بین آموزش و مهارت‌های واقعی زندگی ایجاد کند. گزارش‌هایی که در آن دوره هست حاکی از آن است که معنای زندگی و تلفیق عمیق آموزش با زندگی و آماده کردن افراد برای ایفای مسئولیت‌های مدنی و حفظ ارزش‌های خودشان بیشتر شد.

گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور برای وزارت آموزش و پرورش گفت: این موارد از طریق مراجعه به گزارشات رسمی داخلی و بین‌المللی در این دوره خدمت قابل مشاهده است.

وی با بیان اینکه می‌خواهم یک خبر خوب را برای آموزش و پرورش عرض کنم، عنوان کرد: خوشبختانه با موافقت رئیس‌جمهور ارز مربوط به تامین کاغذ مورد نیاز کتب درسی که یکی از دغدغه‌های اصلی فرهنگیان و سازمان پژوهش کتب درسی بود و نگرانی‌هایی داشتند که به موقع نتوانند نیازهایش را برای سال آینده تامین کنند، با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومان تامین و برطرف شد. خوشبختانه مشکل کاغذ کتب درسی برطرف شد.

محسن حاجی میرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر