کد خبر: 803598 A

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح:

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور گفت: استقامت را خداوند متعال به پیغمبر دستور داد و ما نیز برای نهادینه کردن این موضوع مهم باید اراده و عمل را در وجود خود نهادینه سازیم.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام بهرامی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور امروز در بازدید از نمایشگاه صنعت دفاعی و سامانه پدافند هوائی ۳۷۳ اظهار داشت : در قرآن موضوع مهم استقامت به ما امر شده است.

وی با بیان اینکه در موضوع استقامت دو مولفه حائز اهمیت است گفت: استقامت را خداوند متعال به پیغمبر دستور داد و ما نیز برای نهادینه کردن این موضوع مهم باید اراده و عمل را در وجود خود نهادینه سازیم.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی با بیان اینکه رزمندگان و مجاهدان ایران اسلامی در ۸ سال جنگ تحمیلی اراده و عمل خود را با تجهیزات اندک دفاعی به منصه ظهور گذاشتند گفت: امروز نیز جوانان برومند صنعت دفاعی اراده خود را در ساخت سامانههای پیشرفته پدافند هوائی عملی ساختند و متناسب با پیشرفت‌های دنیا، خود را به روز کردند.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح تصریح کرد: دشمنان به دروغ، علت  عدم حمله نظامی خود را کشته شدن عده معدودی غیر نظامی عنوان می‌کنند، در حالی  که در سابقه خود کشتار هزاران مردم بی دفاع ژاپن با سلاح اتمی  را دارند.

وی در همین زمینه اضافه کرد: علت عجز و ناتوانی دشمنان علیه ایران اسلامی  ناشی  از همین اراده و عمل است.

حجت الاسلام بهرامی در توصیف  نمایشگاه صنعت دفاعی خاطرنشان کرد: سامانه‌های به نمایش درآمده در این نمایشگاه   نمادی از  قدرت ،عزت، افتخار،  تلاش و مجاهدت  دست اندرکاران وزارت دفاع را به منصه ظهور رسانده است.

بهرامی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر