کد خبر: 802637 A

پژمانفر در تذکر شفاهی:

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با انتقاد از موضع انفعالی وزارت خارجه در قبال حوادث کشمیر عنوان کرد: این حوادث در سکوت خبری با وجود تأکید مقام معظم رهبری در حال رخ دادن است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا: نصرالله پژمانفر در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۴ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دستگاه دیپلماسی کشور عنوان کرد: وزارت خارجه در شرایطی نسبت به موضوع حوادث کشمیر هیچ موضعی نمی‌گیرد که این حوادث در سکوتی خبری در حال رخ دادن است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: با وجود تأکیدات مقام معظم رهبری اما هیچ خبری در این ارتباط از وزارت امور خارجه به گوش نمی‌رسد و این وزارتخانه در این حوزه فعالانه ورود نکرده است؛ وظیفه ما است که طبق قانون نسبت به این حوادث واکنش داشته باشیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت نابسامان شیخ زکزاکی نیز به وزارت خارجه تذکر داد و افزود: ایشان یک امام جماعت ساده در نیجریه نیستند که برخی از عزیزان چنین تعبیری را به کار می‌برند بلکه او رهبر مسلمانان نیجریه بوده و ممکن است هر آن اتفاق خطرناک برای او روی دهد لذا باید نسبت به این مسئله نیز فعالانه عمل کرد.

قانون مسلمانان مشهد مقام معظم رهبری وزارت خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر