کد خبر: 802633 A

رضیان در تذکر شفاهی:

نماینده مردم قائمشهر در مجلس گفت: در واقع محیط زیست به محیط ایست تبدیل شده است. به نظر می رسد پسرفت ناشی از این رفتارهاست و چنین مسئولانی ول کن مردم و مملکت هم نیستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عبدالله رضیان در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۴ شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: کلانتری، رئیس محیط زیست کشور که ۴۰ سال سابقه مدیریت در کشور را دارد متاسفانه استاد فرافکنی شده و در جمع NGO های اردبیل، نمایندگان کشور را تخریب کرده و بر خلاف محیط زیست بر طبل انتقال آب خزر می کوبد.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس تاکید کرد: در واقع محیط زیست به محیط ایست تبدیل شده است. به نظر می رسد پسرفت ناشی از این رفتارهاست و چنین مسئولانی ول کن مردم و مملکت هم نیستند.

وی در تذکری خطاب به وزیر صمت بیان کرد: افزایش قیمت سبوس در معاونت بازرگانی کار کارشناسی نیست، در واقع با افزایش قیمت سبوس، نابودی دامداران کلید خورده است و روستاییان برای تامین خوراک دام و طیور از نانی که گندم یارانه ای دریافت می کنند، استفاده می کنند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: لازم است نسبت به موضوع البرز مرکزی سوادکوه درخصوص کک سازی اقدام شود و طرح جایگزینی از سوی شرکت های ذی ربط دریافت شود.

افزایش قیمت کمیسیون صنایع و معادن محیط زیست یارانه اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر