کد خبر: 802627 A

کواکبیان در تذکر شفاهی؛

نماینده مردم تهران ضمن انتقاد به برخی از آگهی‌های تبلیغاتی گفت: به نظر می‌رسد صدا و سیما نیز در تولید برخی از این محصولات حضور دارد که تکرار مکرر این تبلیغات خسته‌کننده شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،  مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۴ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به هیأت رئیسه گفت: بیش از ۱۶۰ نفر از نمایندگان نامه‌ای برای حمایت از وزیر امور خارجه به هیأت رئیسه داده‌ایم که هنوز قرائت نشده است.

نماینده مردم تهران، در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به وزیر امور خارجه که به عنوان رئیس دستگاه دیپلماسی در اجلاس گروه ۷ حضور دارد، خدا قوت گفته و برای ایشان توفیق آرزو داریم.

وی در تذکری خطاب به صدا و سیما درباره پخش برخی آگهی‌های تبلیغاتی گفت: به نظر می‌رسد صدا و سیما نیز در تولید برخی از این محصولات حضور دارد که تکرار مکرر این تبلیغات خسته‌کننده شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: در هفته دولت خواهشمندیم پروژه‌های استان تهران پوشش لازم را داشته باشد.

مسعود پزشکیان در پاسخ به تذکر اول کواکبیان اعلام کرد: در صورت رسیدن تعداد امضاهای نامه نمایندگان برای تشکر از ظریف، این نامه در صحن قرائت می‌شود.

پوشش تبلیغات شورای اسلامی صدا و سیما مصطفی کواکبیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر