کد خبر: 801953 A

برزگر:

یک نماینده مجلس در مخالفت با دوفوریت شفافیت عملکرد مجلس گفت: اینکه جامعه بداند چه رأیی داده‌ام، باعث می‌شود وقت بیشتری صرف آن کنم که به مردم توضیح دهم به چه دلیلی رأی مثبت یا منفی داده‌ام، این کار رفتار پوپولیستی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، شهروز برزگر در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۳ شهریور) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با دوفوریت اصلاح آیین نامه داخلی برای شفافیت عملکرد نمایندگان گفت: بنده جزو نمایندگانی هستم که معمولا با اعلام «دو» یا «چهار» رأی خود را آشکارا مطرح می‌کنم. با این حال مخالف آن هستم که اینکه به کدام طرح و لایحه چه رأیی داده‌ام، به کف جامعه بیاید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: اینکه جامعه بداند چه رأیی داده‌ام، باعث می‌شود وقت بیشتری صرف آن کنم که به مردم توضیح دهم به چه دلیلی رأی مثبت یا منفی داده‌ام، این کار رفتار پوپولیستی است، در صورتی که نماینده کارهای مهم‌تری برای انجام دارد.

نماینده مردم سلماس در مجلس تاکید کرد: نمایندگان با وجدان کاری مسائل را دنبال می‌کنند و اگر موضوعی اهمیت داشته باشد، مطلب مورد نظر در کمیسیون، فراکسیون و مجامع استان‌ها مورد بررسی بیشتر قرار می‌گیرد.

شهروز برزگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر