کد خبر: 796779 A

فرمانده ارشد ارتش در غرب کشور:

فرمانده ارشد ارتش در غرب کشور گفت: افزایش اقتدار نیروهای مسلح مانع هرگونه نگاه کج دشمن به این سرزمین است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ‌ فرهاد آریانفر در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان قدیم و جدید تیپ زرهی ۱۸۱ پادگان الله‌اکبر اسلام‌آباد غرب، اظهار کرد: تمام عزیزان در یگان‌های ویژه، پشتیبانی، هوانیروز با تمام اخلاص در عمل به لطف و عنایت الهی و خوشنودی خاطر مقام معظم رهبری و مردم در حادثه زلزله و انصافا مقتدرانه، مخلصانه و غیرتمندانه عمل کردند و افتخار آفریدند.

فرمانده ارشد ارتش در غرب کشور با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با فرمانده، عنوان کرد: فرمانده اساس و محور اصلی همه آنچه (مادی و انسانی) که در یک سازمان کارایی و برندگی دارد، است.

وی تاکید کرد: بدون نظام و فرماندهی همه چیز هیچ و پوچ است به همین دلیل ستون فرماندهی باید مستحکم و ثابت باشد، همه ما در هر مسؤلیتی که انجام وظیفه کنیم در بخشی از کارمان سمت فرماندهی آن قسمت مربوطه را بر عهده داریم، فرمانده جایگاه خاصی دارد، در وجود تک‌تک ارتشیان از رده‌های پایین تا بالا این خصوصیات حاکم است.

آریانفر ادامه داد: از خدمات خالصانه امیر غلامعلیان در این یگان نهایت تقدیر دارم، این فرمانده در همه ابعاد فعالیت‌های بسیار ارزنده‌ایی را داشته‌ و این نشان دهنده عمق درایت و میدان‌داری و پا در رکاب بودن ولایت این فرمانده را دارد و اکنون در سمت جانشین قرارگاه منصوب شدند.

وی افزود: اما یکی از فرماندهان زحمتکش که در مناطق محروم انجام وظیفه کرده سرهنگ محمدنیا است که از این لحظه به عنوان فرمانده این تیپ منصوب می‌شود.

وی تاکید کرد: این تیپ یکی از تیپ‌های مقتدر نیروی زمینی جمهوری اسلامی ایران به واسطه فعالیت‌ها و ماموریت‌هایی که به آن واگذار شده است بوده و نیروها و همرزمان و گذشتگان ما با عقیده و اعتقاد راسخ خود با شهادت‌طلبی به مقابله با اشرار پرداختند.

ارشد نظامی نزاجا در غرب کشور تصریح کرد: ما افتخار می‌کنیم که با اقتدار در کنار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به لطف الهی و با سیطره و اشرافیت در جغرافیایی سرزمینی خودمان و منطقه به نوعی شاخ استکبار جهانی در خلیج فارس را شکستیم و این اقتدار مرهون آمادگی همه نیروهای مسلح بود و همین اقتدار و آمادگی را روز به روز افزایش تا دشمنان کوچکترین نگاه کجی به این سرزمین نداشته باشند و لطف الهی این عنایت الان محقق شده است.

فرمانده ارشد ارتش در غرب کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر