کد خبر: 789910 A

آذری جهرمی در حاشیه جلسه هیات دولت:

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز در دولت در خصوص قانونی شدن بیت کوین صحبت کردیم تا تصمیم در این خصوص اتخاذ شود که البته در این جلسه به نتیجه نرسیدیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدجواد آذری جهرمی در خصوص امکان قانونی شدن بیت کوین در کشور گفت: امروز در دولت در این خصوص صحبت کردیم تا تصمیم در این خصوص اتخاذ شود که البته در این جلسه به نتیجه نرسیدیم. 

وی در خصوص هوشمند سازی مدارس در پاسخ به این سوال که شما درحالی از هوشمندسازی صحبت می کنید که همچنان برخی مدارس ما کپری هستند گفت: ما طبق توافق نامه ای که با وزارت آموزش و پرورش امضا کردیم سه لایه برای هوشمندسازی درنظر گرفتیم.بخشی موضوع ارتباطات مدارس است، خدمات لازم برای خدمات هوشمندسازی و سوم تجهیز مدارس است. 

وزیر ارتباطات افزود: مسئولیت‌های همه دستگاه‌ها در این حوزه مشخص شده؛ بخش خصوصی هم در این حوزه همکاری خواهد کرد. ما به تمامی مدارس ولو همان مدارس کپری تا پایان سال ارتباطشان را برقرار می‌کنیم. این مساله می‌تواند برای نظام آموزشی متحول‌کننده باشد. البته بحث تجهیز مدارس هم صحبت درستی است اما نمی‌توانیم در این حوزه تا تجهیز مدارس دست روی دست بگذاریم.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محمدجواد آذری جهرمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر