کد خبر: 789554 A

تجری در تذکری:

یک نماینده مجلس گفت: در انتخابات ریاست کمیسیون اصل ۹۰ شاهد تخلفات خلاف شأن از سوی برخی از نمایندگان مجلس بودیم که متاسفانه با وجود تقاضای بازنگری ۱۲۰ نفر از نمایندگان برای برگزاری مجدد انتخابات اما هیات رئیسه مجلس به این موضوع اعتنایی نکرد

به گزارش ایلنا، فرهاد تجری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی نسبت ضرورت بازگشایی مرز خسروی برای حضور زوار در کشور عراق در ایام اربعین حسینی، تذکر داد.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی افزود: ۳۱ تیرماه سالروز بمباران شیمیایی نسار دیده و زرده از توابع دالاهو است که جنایتی از سوی رژیم صدام بوده که هنوز آثار بر دوش مردم مظلوم منطقه سنگینی می کند که می طلبد مسئولان توجه ویژه ای به این منطقه داشته باشند.

وی همچنین به آبرسانی مناطق گرمسیری حوزه انتخابیه اش که دچار مشکل کمبود آب هستند، اشاره کرد و خواستار توجه مسئولان این حوزه شد.

تجری تاکید کرد: در انتخابات ریاست کمیسیون اصل ۹۰ شاهد تخلفات خلاف شأن از سوی برخی از نمایندگان مجلس بودیم که متاسفانه با وجود تقاضای بازنگری ۱۲۰ نفر از نمایندگان برای برگزاری مجدد انتخابات اما هیات رئیسه مجلس به این موضوع اعتنایی نکرد که انتظار می رفت در این زمینه با عنایت هیات رئیسه جلوگیری از ظلمی انجام شود.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: اینطور نبوده که توجهی به نامه شما درخصوص اعتراض به انتخابات ریاست کمیسیون اصل ۹۰ صورت نگیرد، بلکه با توجه به شخصیت شما این نامه در هیات رئیسه مجلس مورد بحث قرار گرفت، اما راهی در آیین نامه برای تجدید انتخابات ریاست کمیسیون اصل ۹۰ وجود نداشت.

 

فرهاد تجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر