کد خبر: 789451 A

گودرزی:

یک نماینده مجلس تاکید کرد: تلفن‌خانه مجلس که وصل خانه ملت با ملت است، حداقل یک نفر آنجا پاسخگوی تلفن‌های مردمی باشد که چه بسا بخواهند درد دلشان را به مجلس بگویند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عباس گودرزی امروز در صحن علنی مجلس در بیان تذکری اظهار داشت: دری اصفهانی جاسوس است و محکوم به زندان است و نفوذی بیگانگان است. برخی نمایندگان معترض به پخش مستند اعترافات ایشان در مجلس هستند، بدون اشاره به محتوای مستند اعترافات یک دوتابعیتی، جاسوس و نفوذی زندان رفته اثبات شده! واقعا محل سوال و تعجب است.

وی تاکید کرد: عناصر مومن در سپاه جاسوس‌ها و نفوذی‌ها را گرفته و بازداشت کردند، سپاه پهپاد آمریکا را هدف قرار داده است و سپاه کشتی انگلیس را توقیف کرده است. معدود افرادی در داخل چرا سپاه را هدف قرار می‌دهند؟ حقاً جای سوال و تعجب است.

این نماینده مجلس دهم بیان کرد: در بودجه سال ۹۸ کالای اساسی قرار بود از محل ۱۴ میلیارد دلار تامین شود و طرح کالابرگ الکترونیکی اجرا شود. مرداد رسید و تیر ماه را هم پشت‌سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: آقای رئیس‌جمهور و دولت محترم پاسخ دهند که چرا طرح کالابرگ برای توزیع اقلام اساسی مردم را اجرایی نکرد تا طبقات پایین جامعه خیالشان راحت باشد که اولیات معیشت‌شان ماهانه تامین است؟

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: بی‌عدالتی و تبعیضی که در استان لرستان در خصوص توزیع اعتبارات سیل صورت گرفته، باید مورد توجه باشد. مردم بروجرد و روستاهای اطراف شاکی هستند. وزیر کشور پاسخگو باشد. در استان لرستان اعتبارات شهرداری بروجرد و دهیاری‌های شهرستان بسیار کم و ناعادلانه دیده شده است. ضرورت دارد تا به این مسئله رسیدگی شود.

گودرزی خطاب به لاریجانی که ریاست مجلس را برعهده داشت، گفت: اصلاح الگوی مصرف را به گونه‌ای دیگر اصلاح و اجرا کنید. تلفن‌خانه مجلس که وصل خانه ملت با ملت است، حداقل یک نفر آنجا پاسخگوی تلفن‌های مردمی باشد که چه بسا بخواهند درد دلشان را به مجلس بگویند.

علی لاریجانی در پاسخ به اظهارات این نماینده درباره تلفن‌خانه مجلس گفت: این موضوع درست شده و نظرات را به طور مکتوب ارائه می‌دهند.

گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر