کد خبر: 788862 A

سلیمی در تذکر شفاهی؛

نماینده مردم محلات بیان کرد:قانون منع به ‌کارگیری بازنشستگان به خوبی اجرا نمی‌شود و برخی از بازنشستگان از در بیرون رفتند و از پنجره وارد شدند و شغل دیگری گرفتند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در جلسه علنی امروز (علیرضا سلیمی با بیان این که دولت به بسیاری از قوانین مصوب مجلس توجهی نمی‌کند، گفت: برای مثال حذف یارانه ثروتمندان، قانون است اما دولت هیچ‌گونه توجهی به اجرای این قانون نکرده و به مجلس گزارشی در این باره ارائه نداده است.

این عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی افزود: دولت در این خصوص عصای احتیاط به دست گرفته چرا که نیاز به رأی دارد و به هیچ‌وجه در این زمینه گامی برنداشته و هیچ اقدامی نیز در جهت اجرای قانون حذف حقوق‌های نجومی انجام نمی‌دهد.

وی ادامه داد: از سوی دیگر قانون منع به ‌کارگیری بازنشستگان به خوبی اجرا نمی‌شود و برخی از بازنشستگان از در بیرون رفتند و از پنجره وارد شدند و شغل دیگری گرفتند.

سلیمی با اشاره به اینکه طبق قانون مجلس، هیچ فردی نمی‌تواند دوشغله باشد، گفت: متأسفانه در برخی بخش‌ها به ویژه فدراسیون‌ها، تعداد افراد دوشغله بسیار زیاد است و دولت توجهی به اجرای این قانون مجلس نمی‌کند. همچنین طرح رتبه‌بندی فرهنگیان تاکنون اجرا نشده و دولت توجهی به هوشمندسازی مدارس که در قانون آمده است، نمی‌کند.

 

مجلس شورای اسلامی یارانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر