کد خبر: 788137 A

در دیدار استاندار قم و مهدیزاده مطرح شد؛

استاندار قم با تأکید بر اینکه وعده‌های دولت باید عملیاتی شود،، گفت: مدیری مطالبه‌گر هستم چراکه باید وعده‌های دولت اجرایی و برای مردم ملموس شود..

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، بهرام سرمست استاندار قم، در دیدار کامبیز مهدی‌زاده مشاور برنامه‌ریزی و اجرایی سازمان عتبات عالیات، اظهار داشت: دولت برآمده از رأی مردم، وعده‌هایی داده که باید عملیاتی شود و بر این اساس بنده نسبت به مدیران زیرمجموعه خود، نه یک مدیر انفعالی، بلکه یک مدیر مطالبه‌گر هستم.

وی گفت: هر دو هفته یک بار از واحدهای تولیدی استان به صورت سرزده بازدید کرده و در فاصله یک هفته‌ای هم یک نوبت پذیرای تولیدکنندگان در استانداری هستم تا دغدغه‌ها و مشکلات‌شان را شنیده و در راستای رونق تولید گام برداریم.

استاندار قم افزود: روال ما با دانشگاه‌های استان هم به همین صورت است که یک هفته ما از واحدهای دانشگاهی بازدید می‌کنیم و یک هفته هم نمایندگان اساتید و دانشجویان به استانداری می‌آیند.

وی خاطرنشان کرد: در حادثه سیل اخیر کشور، در استان قم مشکل خاصی به وجود نیامد و همه به این دلیل بود که مدیران قم پای کار بودند.

استاندار قم در ادامه با بیان اینکه جوانگرایی در عرصه مدیریتی امری مطلوب است، گفت: جوانان جسارت بیشتری در تصمیم‌گیری‌ها دارند.

محمدرضا گروسی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری قم نیز در این جلسه گفت: در حادثه سیل اخیر، از همان روز 28 اسفند که ادارات به تعطیلی رفتند مجموعه استانداری قم و شخص استاندار سر کار حاضر بودند و به همین دلیل بود که ما با وجود حجم بالای آب نسبت به سیل سال 88 در قم، حتی یک تلفات جانی هم نداشتیم.

 سخنان رهبری دولت را دلگرم کرد

پیش از سخنان استاندار قم، کامبیز مهدی‌زاده مشاور برنامه‌ریزی و اجرایی سازمان عتبات عالیات، گزارشی از آخرین فعالیت‌های این سازمان ارائه کرد.

مهدی‌زاده در ادامه سخنان خود با بیان اینکه در سایه تدابیر رهبر معظم انقلاب و دکتر روحانی رئیس‌جمهور، نقشه آمریکا و دیگر دشمنان برای وارد کردن ایران به مسائل حاشیه‌ای در منطقه خاورمیانه ناکام مانده است، گفت: تقدیر رهبر معظم انقلاب از دکتر ظریف وزیر امور خارجه، تیم سیاست خارجی و مجموعه دولت تدبیر و امید را دلگرم کرد.

وی در ادامه به بحث جوان‌گرایی در عرصه مدیریتی کشور هم اشاره کرد و گفت:‌ با وجود اینکه جوانگرایی، هم مورد تأکید رهبر معظم انقلاب و هم ریاست محترم جمهوری است، اما متأسفانه این روحیه در حلقه میانی مدیران کشور به صورت کامل وجود ندارد، در حالیکه ورود جوانان به عرصه‌های مختلف، موفقیت‌آفرین است. 

استان قم استانداری قم کامبیز مهدیزاده بهرام سرمست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر