کد خبر: 787158 A

فرماندار آستارا:

فرماندار آستارا گفت: شورای نگهبان باید حافظ جمهوریت نظام ، آزادی بیان و تعدد سلایق باشد.

به گزارش ایلنا، فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در دیدار با اعضای شورای نگهبان اظهار داشت: شورای نگهبان باید حافظ جمهوریت نظام ، آزادی بیان و تعدد سلایق باشد.

وی در این دیدار که به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان صورت گرفت ضمن تبریک این روز به اعضای شورای نگهبان شهرستان آستارا ادامه داد: یکی از دوراندیشی های معمار کبیر انقلاب و برکات انقلاب اسلامی بنا نهادن شورای نگهبان است که روز به روز جایگاه و اهمیت آن برای مردم آشکارتر می شود .

رستم زاد یادآور شد: فعالیت های شورای نگهبان در چهارچوب مشخص شده توسط قانون اساسی کشور انجام می پذیرد و با توجه به تجارب و سابقه طولانی مدت این شورا در انتخابات های مختلف و سایر وظایف ، اختیارات و فعالیت های تعریف شده انتظارات از آنان به همان اندازه بیشتر شده است.

وی با اشاره به تحولات منطقه و جهان و سیاست های اتحادیه اروپا در مقابل ایالات متحده اظهارداشت: با توجه به گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی و توطئه های گوناگون آنان علیه مردم ایران امروز شاهد شکاف بین جبهه غرب هستیم و این شکاف امروز بیش از هر زمان دیگر مشاهده میشود که این نتیجه تلاش های تیم دیپلماسی کشور است.

فرماندار آستارا با تاکید بر حفظ اتحاد و همدلی و انسجام اضافه کرد: با توجه به قرار گرفتن در سال انتخابات مجلس شورای اسلامی و شرایط حساس کشور در این برهه از زمان حفظ انسجام و اتحاد بین مسئولین ،مردم وتمام نهادها ودستگاه ها از اولویت ها است زیرا با تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف های سلیقه ای از مشکلات مردم کاسته نمی شود و آب در آسیاب دشمن ریختن است و راز ماندگاری و پیروزی انقلاب اسلامی وحدت کلمه و اتحاد و انسجام درونی است که باید سرلوحه کار خود قرار دهیم .

رستمزاد افزود در انتخابات پیش رو انشالله باید هم هیاتهای اجرایی و هم هیات های نظارت با عملکرد انقلابی و بدور از گرایشهای سلیقه ای زمینه حضور هرچه بیشتر مردم و انتخاباتی پرشور رو در سطح کشور و شهرستان فراهم کنند

شورای نگهبان فرماندار آستارا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر