کد خبر: 786923 A

وکیل مدافع نجفی در جمع خبرنگاران:

وکیل مدافع نجفی گفت: در پرونده قتل میترا استاد ابهاماتی داریم که اگر دادگاه موافقت کند یک تیم کارشناسی و کمیسیون پزشکی قانونی در رابطه با صحنه جرم و کارشناسی تشکیل و بررسی‌ها انجام شود. شاید باب برای مطالبی باز شود که راه برای تغییر دادرسی فراهم شود.

به گزارش ایلنا، حمید رضا گودرزی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا قبل از آغاز جلسه آقای نجفی با برادر و پسر مقتول دیدار داشته است، گفت: خیر این موضوع صحت ندارد. 

وی در پاسخ به این سوال که سرپرست دادسرای جرایم جنایی موضوع ۹تیر را رد کرد نظر شما در این رابطه چیست؟ گفت: اینکه تیرها کمانه شده و برخی مسائل دیگر را باید کارشناسان بررسی کنند چون جنبه علمی محض دارد. 

گودرزی ادامه داد: این پرونده اهمیت تحقیقات جنایی دارد البته درست است که از نظر موضوعیت اجتماعی و سطح انتشار در جامعه مورد توجه عموم است.

وی ادامه داد: از دادگاه تقاضایی داشتیم مبنی بر اینکه نقایص مورد اشاره ما در پرونده رفع شود. ممکن است  بخشی از ادله هم از جهت کارشناسی نظر معارض اعلام شود. اما به هر حال ابهاماتی داریم که اگر دادگاه  موافقت کند یک تیم کارشناسی و کمیسیون پزشکی قانونی در رابطه با صحنه جرم و کارشناسی تشکیل و بررسی‌ها انجام شود شاید بابی برای مطالبی باز شود که راه برای تغییر دادرسی فراهم شود.

محمد علی نجفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر