کد خبر: 786087 A

موسوی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به وضعیت مدارس استان تهران و ضرورت نوسازی این مراکز، گفت: ۴۰ درصد از مدارس استان تهران نیازمند مقاوم سازی هستند.

به گزارش ایلنا، سیدفرید موسوی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، ۲۴  تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: براساس ماده ۲۳۴ آئین نامه داخلی مجلس تعدادی از نمایندگان در اردیبهشت ماه سال جاری خواستار بررسی چگونگی اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی شدند که این مسئله به کمیسیون اجتماعی مجلس ارجاع شد اما متاسفانه از آن زمان تاکنون اطلاع دقیقی از این موضوع موجود نیست از این رو امیدوارم هرچه سریع تر این مسئله تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزرای راه و کشور، گفت: تعلل در تعیین محدوده و حریم شهر تهران مشکلاتی را برای شهرستان های اطراف از جمله ری، اسلامشهر و کن به وجود آورده است که قطعا باید هرچه سریع تر این مسئله ساماندهی شود.

وی در تذکری به رئیس جمهور در خصوص تعلل های صورت گرفته در رفع چالش های شهرستان شمیرانات، گفت: این شهرستان در شرایط کنونی با مشکلاتی مانند مشکلات زیست محیطی، کوه خواری و زمین خواری مواجه است از این رو لازم است که برای رفع چالش ها، تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در تذکری به رئیس جمهور، گفت: در شرایط کنونی ۴۰ درصد از مدارس استان تهران نیازمند مقاوم سازی هستند که باید نسبت به تخصیص اعتبارات اقدام شود.

 

موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر