کد خبر: 784309 A

دادستان زنجان در نخستین برخورد قاطع خود یکی از برهم زنندگان نظم بازار شکر در زنجان را روانه زندان کرد.

 به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام محسن کرمی امروز بعد از دستگیری یکی از مخلان بازار شکر در زنجان اظهار کرد: عصر امروز یکی از افرادی که مرکز قندریزی داشته به جرم اخلال در بازار و نظم  اقتصادی دستگیر و روانه زندان شد.

وی افزود: این فرد که سهیمه شکر دولتی را از سازمان صمت دریافت می‌کرد، با تعویض کیسه‌ها و با تقلب شکرها  در کیسه‌های تقلبی آزاد جای داده و به اسم شکر آزاد به تدریج در بازار عرضه می‌کرد.

دادستان عمومی و انقلاب زنجان با بیان اینکه در سابقه این فرد تخلف این چنینی وجود دارد، ابراز کرد: این فرد که به میزان ۶۰۰ تن شکر دولتی دریافت کرده بود، در مرحله نخست ۱۰ تن را به قیمت آزاد روانه بازار کرده است.

وی ادامه داد: این شخص در دومین مرحله از تخلف خود یعنی روانه کردن کیسه‌های شکر دولتی که قرار بود به قیمت آزاد در بازار عرضه شود، دستگیر شد.

حجت‌الاسلام کرمی بیان کرد: پرونده متهم به جرم اخلال در نظم اقتصادی جهت رسیدگی به مراجع ذی صلاح ارسال و با توجه به اقراری که صورت گرفته روانه زندان شده است.

وی با اشاره به تفاوت قیمت شکر آزاد و دولتی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان زنجان برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و اخلال در نظم بازار برخورد قاطعی را با متخلفان این حوزه خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب زنجان این اطمینان را به مردم داد که دستگاه قضایی استان اجازه نخواهد عده‌ای سودجو این چنین از اعتماد عمومی سوء استفاده کرده و سبب به هم خوردن آرامش اقتصادی جامعه شوند.

وی در بخش دیگری از اظهاراتشان بر ضرورت نظارت دقیق مسولان ذیربط  بر امر توزیع صحیح اقلام یارانه ای و مورد نیاز مردم تاکید نموده و یاداور شد که مدیران نیز درقبال تخلفات این چنینی بایستی پاسخگو باشند

جامعه زندان شکر یارانه دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر