کد خبر: 783395 A

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل :

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل خواهان پیوستن اروپا به آمریکا برای مقابله با ایران شد.

به گزارش ایلنا به نقل از جروزالم پست، «دنی دانون» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در تازه‌ترین اظهارات ضدایرانی‌اش گفت:  آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرده که ایران سطح غنی‌سازی خود را افزایش داده است و از این طریق تعهدات برجامی‌اش را زیر پا گذاشته است این اتفاق به همه ثابت می‌کند که ایران به دنبال دستیابی به سلاح هسته‌ای است. 

وی در ادامه یاوه‌گویی‌های خود مدعی شد: البته این اتفاق برای من و افرادی که هرگز دروغ‌هایی که ایران می‌خواهد رفتارش را عادی کند، باور نکرده بودیم اتفاق عجیب و تازه‌ای نیست. امثال ما هرگز داستان‌سرایی انجام شده درباره تمایل ایران برای عادی‌سازی رفتارش را باور نکرده بودیم. به نظر می‌رسد که ایران مصمم به داشتن سلاح‌های اتمی، موشک‌های بالستیک، ارسال تروریسم در منطقه و سراسر جهان است.

دنون در ادامه مدعی شد:  من از کشورهای اروپایی می‌خواهم از خواب غفلت بیدار شوند قبل از اینکه کار از کار بگذرد با اقدامات این حکومت مقابله کنند. ایران با استفاده از سکوت و صبر اروپا و جهان به جاه‌طلبی‌های خطرناک خود ادامه می‌دهد.

این مقام صهیونیستی گفت: اروپا باید به ترامپ بپیوندد و با ایران مقابله کند. لازم است شورای امنیت فورا تشکیل جلسه دهد و تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران اعمال شود.

ایران برجام ترامپ دنی دنون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر