کد خبر: 782895 A

معاون رئیس کل دادگستری گلستان:

معاون رئیس کل دادگستری گلستان در امور ارزشیابی قضات گفت: رسیدگی و نظارت دقیق بر فعالیت های اقتصادی اداره ها و نهادها از وظایف قضات است که باید مورد اهتمام جدی قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام محمدرضا مزیدی در مراسم معارفه و تودیع دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گالیکش با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از تولید گفت: با توجه به این رویکرد، حمایت از تولید و رونق آن وظیفه همه مسئولان از جمله مجموعه دستگاه قضایی است و نباید هیچ واحد تولیدی به خاطر بدهی بانکی پلمپ شود.

معاون رئیس کل دادگستری گلستان در امور ارزشیابی قضات افزود: رسیدگی و نظارت دقیق بر فعالیت های اقتصادی اداره ها و نهادها از دیگر وظایف قضات است که باید مورد اهتمام جدی قرار گیرد.

مزیدی در ادامه سخنان خود بر لزوم برخورد مناسب با ارباب رجوع از سوی کارکنان و قضات محاکم قضایی تاکید کرد و گفت: هر چند کار همکاران ما در محاکم فشرده و سخت است اما باید با سعه صدر رسیدگی به پرونده ها انجام و با مردم خوب رفتار شود.

در مراسم امروز با حکم رئیس قوه قضاییه ؛ سیدسعید جباری به عنوان دادستان شهرستان گالیکش معرفی و از تلاش های عباس عرب دادستان پیشین این شهرستان که هم اکنون رئیس دادگستری گالیکش است قدردانی شد.

تولید واحد تولیدی رونق تولید محمدرضا مزیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر