کد خبر: 782375 A

امیر نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: این نیرو شبانه روزی جهت پیشبرد اهداف، حفاظت و صیانت کشور پا در رکاب و با تلاش خود، دشمن را در راه رسیدن به اهدافش ناکام گذاشته است.

به گزارش ایلنا، مراسم تودیع و معارفه فرماندهان قدیم وجدید پایگاه هوایی شهیدعبدالکریمی بندرعباس با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، آیت‌الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، مسولین و فرماندهان نیروی های مسلح در استان برگزارشد.

در این مراسم امیر سرتیپ خلبان نصیر زاده ضمن تقدیر و تشکر از از زحمات ارزنده و قابل ستایش امیر عشایری، با بیان اینکه خلیج فارس جزء نقاط استراتژیک کشور و شاهراه اقتصادی کشور و دارای اهمیت بالایی در حوزه نظامی محسوب می شود و فرماندهی این یکان نیز از حساسیت بالای برخوردار است گفت: در دیدار با فرماندهی محترم معظم کل قوا و سفارش های ایشان مبنی بر انجام ماموریت ها، این نیرو به صورت شبانه روزی جهت پیشبرد اهداف، حفاظت و صیانت کشور پا در رکاب و با تلاش خود، دشمن را در راه رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشته است.

در ادامه این مراسم آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندر عباس از تلاشهای امیر عشایری تقدیر و برای فرمانده جدید این یکان آرزوی موفقیت کردند.

گفتنی است طی حکمی توسط فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرمانده جدید پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی منصوب و امیر سرتیپ دوم خلبان سخاوت عشایری به افتخار بازنشستگی نائل شدند.

امیر نصیرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر