سرخط خبرها:
کد خبر: 781257 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

دو فعال سیاسی اصول‌گرا در واکنش به خبری مبنی بر اتمام کار جمنا و تشکیل شورای جدیدی به اسم «شاجا» تاکید کردند که جمنا منحل نشده است و شاجا هم همان شورای وحدت است.

مهدی چمران سیاستمدار اصولگرا در واکنش به نقل قولی از زبان مصباحی مقدم مبنی بر اتمام کار جمنا و تشکیل شورای ائتلاف جریان ارزشی انقلاب(شاجا) گفت: جمنا تغییری نکرده و نمی‌دانم آقای مصباحی مقدم از کجا چنین حرفی را گفته‌اند چون ایشان با جمنا ارتباط نداشته و در جمنا مسئولیتی ندارند که در مورد تمام شدن جمنا مطلبی را اعلام کنند. 

این عضو جمنا با تاکید بر اینکه این موضوع را باید از آقای مصباحی مقدم پرسید، درباره تشکیل شاجا و حضور آقای مصباحی مقدم در آن گفت: حالا بگذارید تشکیل شود خودشان اخبار مربوط با آن منتشر را می‌کنند و اگر تشکیل شده است کسانی که در تشکیل آن نقش داشته‌اند، اخبار آن را اعلام کنند.

وی ادامه داد: من اطلاعی از حضور آقای مصباحی‌مقدم در این شورا ندارم خودشان باید توضیح بدهند.

غلامرضا مصباحی مقدم، دیگر سیاستمدار اصولگرا هم که خبر اتمام جمنا از زبان او منتشر شده بود، در واکنش به این خبر، گفت: من تعبیری مبنی بر اینکه جمنا تمام شده است نداشتم.

وی ادامه داد: مصاحبه‌ای با یک روزنامه انجام دادم که دیروز منتشر شد، با نگاهی به متن آن مصاحبه می‌بینید که در آنجا گفته‌ام «در شورای نیروهای ارزشی و انقلابی، جمنا هم حضور دارد و خودش مستقلا کاری نمی‌کند و برنامه‌ای هم ندارد.»

عضو مجمع روحانیت مبارز با بیان اینکه برخی سایت‌ها قصد خبرسازی دارند و ما هم نمی‌خواهیم به آنها جواب بدهیم، گفت:  جمنا در شاجا دعوت شده اما کاری نمی‌کند و همچنین شورای نیروهای ارزشی انقلابی(شاجا)، همان شورای وحدت است

مهدی چمران مصباحی مقدم جمنا شورای وحدت اصولگرایان شورای ائتلاف جریان ارزشی انقلاب شاجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر