کد خبر: 781235 A

رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین:

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه عمل به منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه اقدامات جهادی بسیج قرار میدهیم گفت : مدیریت جهادی راهکار اساسی اداره کشور است.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم معارفه رئیس این سازمان اظهار داشت: تحقق انقلاب اسلامی بزرگترین تحول دوران معاصر است که دو دستاورد بزرگ تاسیس نظام جمهوری اسلامی و تاسیس بسیج را با خود به همراه داشت.

سردار سلیمانی تصریح کرد: رسالت بسیج رسالت سنگین است که تلاش خواهیم کرد تحرک خوبی در ادامه مسیر داشته باشیم و اگر موانعی در مسیر وجود داشته باشد آنها را از سر راه بر داریم و یک تحول در بسیج ایجاد کنیم.

رئیس سازمان بسیج عنوان کرد: سازمان بسیج نیاز به تقویت دارد. اقدامات خوبی در زمان سردار غیب‌پرور انجام شده که توجه به بخش دفاعی، امنیتی و تشکیل معاونت اجتماعی نمونه‌های از آنها است.

وی با اشاره به تنوع ماموریت‌های بسیج تاکید کرد: با الزاماتی که انقلاب ایجاد می‌کند نمی‌توانیم به تنوع نیازها بی‌تفاوت باشیم. در اینجا است که مدیریت جهادی فرمول و راهکار اساسی است. لذا قطعاً کار سپاه‌های استانی که درگیر ماموریت بسیج هستند بسیار سنگین است و باید پشتیبانی مناسبی از سپاه‌های استانی صورت گیرد.

سردار سلیمانی عنوان کرد: تکلیف همه ما است که در جهت اجرای اوامر فرمانده کل قوا اهتمام داشته باشیم. امیدواریم بتوانیم با عمل به آرمان‌های مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در تداوم مسیر جهادی بسیج ،حسن اعتماد را پاسخگو باشیم.

وی اظهار داشت: در بسیج همه موضوعات و ماموریت‌ها دارای اولویت هستند و نگاه ما بر اساس منویات مقام معظم رهبری و  فرمانده کل سپاه است و نگاه ما این خواهد بود که هیچ جای بسیج خارج از نگاه ما قرار نگیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر