کد خبر: 781050 A

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) خبرداد؛

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از انهدام کامل تیم کمکی ضدانقلاب که شب گذشته برای نجات متواریان درگیری روز دوشنبه به منطقه عمومی چالدران وارد شده بود، خبر داد.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال درگیری روز گذشته رزمندگان اسلام با یکی از گروهک‌های ضدانقلاب در منطقه عمومی چالدران و کشته و زخمی شدن شماری از آن‌ها، رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) به تعقیب متواریان و بقایای گروهک در منطقه صفر مرزی اقدام کردند که در ادامه شب گذشته تیم دیگری از ضدانقلاب  به منظور کمک‌رسانی و نجات متواریان درگیری قبلی و آسیب رساندن به مرزهای جمهوری اسلامی ایران از خاک ترکیه وارد حریم کشورمان در منطقه ماکو شدند که  با هوشیاری و اقدام قاطع و به موقع رزمندگان اسلام  به طور کامل منهدم شدند.

این اطلاعیه افزوده است:در این عملیات تروریست ها به هلاکت رسیدن و که جنازه‌های آنان به همراه سلاح و تجهیزات مربوطه در اختیار رزمندگان اسلام است.

در این اطلاعیه تاکید شده است:قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)  بار دیگر به اشرار و گروهک‌های ضدانقلاب و حامیان منطقه‌ای و بین‌المللی آن‌ها هشدار می‌دهد هرگونه تعدی و تلاش مذبوحانه برای خدشه‌دار کردن امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران با اقدام قاطع و کوبنده رزمندگان اسلام مواجه خواهد شد.

تیم تروریستی ضد‌انقلاب حمزه سیدالشهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر