کد خبر: 780518 A

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) و فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در کارخانجات نیروی دریایی ارتش مستقر در بندرعباس، از قسمت‌های مختلف این یگان بازدید کرند.

به گزارش ایلنا، سردار علی شادمان معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) و دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در کارخانجات نیروی دریایی ارتش مستقر در بندرعباس، از قسمت‌های مختلف این یگان بازدید کرند.

امیر دریادار حسین خانزادی در جریان این بازدید و در جمع فرماندهان و کارکنان کارخانجات این نیرو با تأکید بر لزوم حفظ نقاط قوت در راستای حرکت رو به جلو با حضور جوانان با انگیزه و متخصص در این مجموعه، گفت: لازم است همواره تلاش شود تا نقاط قوت را حفظ و تقویت و با ایجاد ایده‌های نو و خلاقانه این همت غیورانه در خصوص ساخت، تعمیر و تولید تجهیزات نظامی با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمن و بدون وابستگی شتاب بخشیده و در پیشبرد اهداف کلان و راهبردی نداجا کوشا باشید.

فرمانده نیروی دریایی ارتش و معاون هماهنگ کننده مرکزی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) ضمن بازدید از روند تعمیرات یگان‌های سطحی و زیر سطحی، از نزدیک در جریان میزان پیشرفت پروژه شیراز قرار گرفتند.

گفتنی است، همچنین تیم ارزیابی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) به سرپرستی سردار علی شادمانی معاون هماهنگ کننده این قرارگاه، با حضور در منطقه دوم دریایی ولایت از روند احداث پروژه‌های در حال ساخت بازدید کردند.

دریادار خانزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر