کد خبر: 778560 A

رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم تشییع شهدای گمنام:

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ملت ایران همواره برای حفظ استقلال خود، کوچکترین تردیدی از خود بروز نمی‌دهد و ما باید قدردان شهدا و این مردم باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهدی تاج (رئیس فدراسیون فوتبال ایران) در حاشیه مراسم تشییع شهدای گمنام تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس، ضمن ابراز شادی از حضور پررنگ و مستمر مردم در آیین‌های مرتبط با پاسداشت خون شهدا، اذعان داشت: ملت ایران در هشت سال دوران دفاع مقدس و همچنین در حال حاضر و در دفاع از حرم حضرت زینب (س)، کوچکترین تردیدی برای حفظ استقلال و عزت ایران و اسلام، از خود نشان ندادند و نشان دادند که درخت باورهایشان را با خون و شرف خود همواره آبیاری می‌کنند.

تاج خاطرنشان ساخت: نسل جدید، ولو اینکه از مرز سی سال سن نیز عبور کرده باشد، نه جنگ را دیده‌اند و نه وقایع مرتبط با انقلاب اسلامی! با این حال ملاحظه می‌کنید که با چه شور و شوقی از شهدای خود استقبال می‌کنند.

وی افزود: من بر این باورم که استقلال و عزت هزینه دارد و ملت‌مان نشان داده که راه‌های حفظ استقلال و عزت را به خوبی می‌شناسد و حاضر است که با افتخار هزینه‌های مرتبط با آن را با جان و دل بپردازد.

 رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه خون شهدا مهمترین هزینه و البته دستاورد حفظ عزت است، یادآور شد: این عزت با وجود این روحیه پرشور هرگز کم‌رنگ نخواهد شد و ما باید به داشتن این شهدا و این مردم، همواره افتخار کنیم.

انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی دفاع مقدس مهدی تاج شهدا شهدای گمنام رئیس فدراسیون فوتبال مهدی تاج- رئیس فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر