کد خبر: 777465 A

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند در مجلس از توضیحات رحمانی درخصوص اینکه در رابطه با بنگاه های کوچک و متوسط ایران چه اقدامی انجام داده اید، قانع شد.

به گزارش ایلنا، حبیب اله دهمرده در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، ۳ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی طرح سوال خود از وزیر صمت درخصوص اینکه در رابطه با بنگاه های کوچک و متوسط ایران چه اقدامی انجام داده اید؟ پس از استماع توضیحات رضا رحمانی، از پاسخ‌های وی قانع شد.

سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح سوال فوق گفت: در اجرای ماده ۲۰۷ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی ، سوال فوق در جلسه رسمی مورخ ۸ بهمن ۹۷ کمیسیون صنایع و معادن با حضور ۱۸ نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده سوال کننده و وزیر مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های ارائه شده وزیر، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند ۳ ماده ۲۰۷ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال می گردد.

پس از طرح سوال حبیب الله دهمرده و توضیحات رضا رحمانی، نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند از وزیر قول گرفت که موضوعات مطروحه را تا حصول نتیجه پیگیری کند.

وزیر صمت دهمرده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر