کد خبر: 774379 A

حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان ملت از والیبالیست‌های کشورمان به خاطر توفیقاتشان در مسابقات لیگ جهانی والیبال تشکر می‌کنند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، از صدور بیانیه نمایندگان برای تشکر از تیم ملی والیبال خبر داد و گفت: نمایندگان با مشاهده پیروزی‌های درخشان تیم ملی والیبال کشورمان در بیانیه‌ای از پیروزی‌ها و توفیقات والیبالیست‌های کشورمان در مسابقات لیگ جهانی تقدیر و تشکر کردند.

متن بیانیه نمایندگان از والیبالیست‌های کشورمان به شرح زیر است:

تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در صدر جدول لیگ ملت‌های والیبال قرار گرفت و موجبات خرسندی و غرور ملت را رقم زد.

نمایش زیبای والیبال والیبالیست‌ها همراه با پیروزی مقتدرانه در رویارویی با تیم‌های صاحب‌نام دنیا، نمادی از ارزش و اعتبار ایران عزیز اسلامی را در عرصه ورزش جهان رقم زده که شایسته تقدیر است.

این موفقیت‌ها که در سایه همدلی، کار تیمی و حمایت مردم شرافتمند کشور جمهوری اسلامی ایران به دست آمده ستایش می‌کنیم و امیدواریم در استمرار پیروزی‌های خیره‌کننده تیم ملی والیبال با سربلندی بتواند در آینده جواز حضور در المپیک را هم به دست آورده و ابزار خرسندی هرچه بیشتر ملت فرهیخته کشور جمهوری اسلامی ایران را فراهم سازد.

تیم ملی جدول مجلس شورای اسلامی والیبال ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر