کد خبر: 773353 A

منابع نزدیک به مشاور احمدی‌نژاد اعلام کردند که داوری به علت بیماری دیابت صبح امروز به بیمارستان مراجعه کرده و در حال حاضر حال عمومی وی مساعد است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا،‌ صبح امروز شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه عبدالرضا داوری، مشاور محمود احمدی‌نژاد صبح امروز بر اثر خودکشی در منزل خود درگذشت. 

درپی شایعات منتشر شده یک منبع آگاه به ایلنا، گفت: آقای داوری پس از انجام خودکشی به بیمارستان منتقل شده و خودکشی وی نافرجام بوده است.

در همین رابطه با پیگیری‌های ایلنا، علی اکبر جوانفکر دیگر مشاور احمدی‌نژاد در این رابطه گفت: مدت زیادی است که با آقای داوری ارتباط ندارم و از صحت و سقم این خبر بی‌اطلاع هستم هیچ کس جز خانواده و اطرافیان ایشان نمی‌تواند به درستی پاسخ این سوال را بدهد.

دیگر منابع نزدیک به مشاور احمدی‌نژاد هم اعلام کردند که داوری به علت بیماری دیابت صبح امروز - شنبه - به بیمارستان مراجعه کرده و در حال حاضر حال عمومی وی مساعد است.

بر اساس این گزارش، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت هم درباره اخبار منتشر شده در خصوص شایعه خودکشی مشاور سابق محمود احمدی نژاد گفته است تاکنون گزارشی در این باره دریافت نکرده است.

صبح امروز شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه عبدالرضا داوری، مشاور محمود احمدی‌نژاد صبح امروز بر اثر خودکشی در منزل خود درگذشت. عبدالرضا داوری طی روزهای اخیر تحت افشاگری بی‌سابقه رسانه‌ای همسرش قرار داشت.

محمود احمدی نژاد عبدالرضا داوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر