کد خبر: 771934 A

سید محمود علوی:

وزیر اطلاعات گفت: امروز بادکنک تبلیغات آمریکا علیه ایران ترکیده و در برابر کشور ما درمانده شده است.

به گزارش ایلنا، سید محمود علوی عصر امروز دوشنبه در آیین گرامیداشت ابر فیاض و بزرگداشت سید علی اکبر ابوترابی‌فرد افزود: رییس جمهوری آمریکا از یک‌سو پیچ تحریم را سفت می‌کند و از سوی دیگر شعار مذاکره می‌دهد و فکر کرده مردم ایران فریب الفاظ او را می خورند. مردم ایران در ۴۰ سال پس از انقلاب آنقدر پخته شده‌اند که ترامپ و امثال وی نمی‌توانند بر آنان تاثیر چندانی داشته باشند.

وی با بیان اینکه کشور ما در همه دنیا با رهنمودهای رهبر انقلاب بر سکوی اقتدار ایستاده، تصریح کرد: باید از منش مرحوم ابوترابی بیاموزیم که اگر با دیگران اختلاف دیدگاه و منش داریم اما اعضای یک خانواده و سربازان یک نظام و تحت یک فرماندهی هستیم. باید حتی با وجود فاصله فکری، دست در دست یکدیگر داشته باشیم، زیرا دشمن با مشاهده برادری، وحدت و همسویی ما دچار یاس می‌شود اما هر گاه زمزمه‌های اختلاف و چنددستگی را بشنود به طمع می‌افتد.

علوی ادامه داد: باید مشت‌ها را نه برای یکدیگر، بلکه برای دشمن گره کنیم و برابر آن متحد باشیم.

از برخی آزادگان در مراسم امروز تجلیل شد. همچنین اهدای جوایز برندگان مسابقه کتابخوانی که با عنوان پویش ملی «کتاب قهرمان» و کتاب «سرباز کوچک امام» برگزار شده بود، از دیگر بخش‌های برنامه عصر دوشنبه در تالار اندیشه حوزه هنری بود.

سید محمود علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر