کد خبر: 771716 A

سالک در نطق میان دستور:

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی تاکید کرد: با این حال ما مسئولان در قوای سه گانه موظف هستیم به عنوان خادم شما ملت و به عنوان امانت دار و به عنوان نمایندگان شما در صراط توحید و ولایت مسیر تدوین شده حضرت امام(ره) با حرکت هوشمندانه و با اطاعات از مقام معظم رهبری با عزت، حکمت و اقتدار طی طریق کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، احمد سالک کاشانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: ابتدا لازم می دانم عید سعید فطر را خدمت همه عزیزان، ملت شریف ایران و مردم پیشکسوت حوزه انتخابیه اصفهان تبریک عرض کنم و قبولی طاعات و عبادات آنها را از خدای بزرگ مسئلت دارم.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: پایان آمدن ماه مبارک رمضان، با ۳۰ سالگی ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و همچنین سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد مصادف بود که چه زیبا امام فرمود "سال ها می گذرد حادثه های می آیند انتظار فرج از نیمه خرداد کشند." و نیز ۳۰ سالگی رهبری مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای را تا ظهور حضرت مهدی(ع) تبریک عرض می کنم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: اگر قبل از پیروزی انقلاب اسلامی جهان به دو قطب شرق و غرب بین ابر قدرت ها تقسیم شده بود و ملت ها و مردم بی گناه مال المصالحه جنگ این دو ابرقدرت بودند و گرفتار غارت اموال و خون ریزی های شدید اما امروز پس از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی نبرد بسیار سختی بین اقتدار، قدرت و اقتدار اسلام ناب و استکبار و سلطه جهانی است.

وی باب یان اینکه باید همواره به تعلیمات قرآنی توجه شود، اظهار داشت:در یک کلام همه کافران، مشرکان و همه ظالمان عالم از بین خواهند رفت و نوید و امید نصرت و پیروزی اسلام ناب محمدی(ص) در سراسر گیتی داده شده است.

این نماینده مجلس در ادامه نطق خود گفت: شیطان بزرگ با به کارگیری تمام ابزارهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و با تکیه بر ابزار رشد تکنولوژی و فضای مجازی در یک جنگ تبلیغاتی و اقتصادی تمام عیار به مقابله با انقلاب اسلامی، امت مسلمان، غیور و شجاع ایران اسلامی برخواسته است و تصمیم دارد نور خدا را یعنی تجلی قرآن، عترت، انقلاب اسلامی و ولایت را خاموش کند.

سالک عنوان کرد: نمود شیطان در جنگ هشت ساله، فتنه سال های ۷۸ و ۸۸  بوده ولی به اذن الهی نمی تواند و شاهد گسترش فرهنگ اسلامی ناب و انقلابی در تمامی نقاط جهان هستیم، به عنوان نمونه حضور مردم شریف ایران در بیش از ۹۵۰ نقطه در ایران و بیش از ۱۰۰ نقطه در کشورهای جهان در روز قدس که میراث حضرت امام است با هدف محو اسرائیل و بازگشت فلسطینی ها به سرزمین های ابا و اجدادی خود انجام و باید گفت که آن روز خیلی دیر نیست، عملی خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: فرهنگ مقاومت و ایستادگی با وحدت کلمه حول محور حاکمیت دینی، امام بزرگوار به ما آموخت. خداوند نور خود را تمام می‌کند و اسلام ناب با هدایت مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم آزادی خواه جهان ذیل سایه حکومت عدل الهی به سرپرستی امام زمان (عج) گسترش خواهد یافت. 

وی تاکید کرد: اگر چه استکبار خوش ندارد با صدای بلند به سران آمریکا، اسرائیل، اروپا و مزدوران آنها در منطقه و وابستگان داخلی آنها عرض می کنم شما باید در این عصبانیت بمیرید که اثری از شما باقی نخواهد بود و آنچه هست تحقق اسلام ناب است.

این نماینده مجلس افزود: مردم عزیز ایران امروز ما و شما میراث دار هزاران شهید، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان هستیم که از قیام خونین ۱۵ خرداد تا کنون با قدرت و اقتدار و سرافرازی این مرز و بوم را رقم زدند و شما مردم شریف با پشتیبانی از ولایت فقیه ۴۰ سال دست آورده های مهم حکومت اسلامی را به رخ استکبار جهانی کشیدید و برای حفظ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی با تکیه بر فرهنگ مقاومت دفاع کردید  و قدرت بازدارندگی ملت شریف ایران ستودنی است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی تاکید کرد: با این حال ما مسئولان در قوای سه گانه موظف هستیم به عنوان خادم شما ملت و به عنوان امانت دار و به عنوان نمایندگان شما در صراط توحید و ولایت مسیر تدوین شده حضرت امام(ره) با حرکت هوشمندانه و با اطاعات از مقام معظم رهبری با عزت، حکمت و اقتدار طی طریق کنیم.

سالک بیان با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور توصیه کرد: با تکیه بر اصل ما می توانیم" با روحیه جهادی و مدیریت انقلابی دست در دست هم داده و مشکلات را کم کنیم، از سوی دیگر باید تاکید کرد که دل بستن به اینستکس کاغذی بیش نیست مذاکره سم است.

احمد سالک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر