کد خبر: 771709 A

رضازاده در بیان تذکری:

نماینده مردم کازرون تصریح کرد: این حادثه زنگ خطری برای توجه بیشتر مسئولان سیاسی، امنیتی و انتظامی بود تا بیش از این مراقب امنیت اقتصادی، معیشتی و شخصیتی مردم باشند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حسین رضازاده در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: با سلام و درود به روح طیبه همه شهدا، شهادت ناجوانمردانه امام جمعه کازرون حجت الاسلام حاج شیخ محمد خرسند را به پیشگاه امام زمان (عج) و مقام معظم رهبری و مردم شریف شهرستان کازرون تسلیت می گوییم.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این شهید عزیز از روحانیون برجسته، سیاسی و مذهبی و شناخته شده در کشور بود که منشأ خدمات ارزنده در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت بوده که در سحرگاه لیله القدر به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وی تصریح کرد: فقدان وی خسارات جبران ناپذیری به جایگاه معزز روحانیت و مردم شهیدپرور شهرستان کازرون این دیار کهن وارد کرده است.

رضازاده تصریح کرد: این فاجعه زنگ خطری بود برای توجه بیشتر مسئولان کشوری و نیروهای امنیتی و نظامی که بیشتر مواظب وضعیت امنیتی کشور، اعم از امنیت اقتصادی و معیشتی مردم و شخصیتی افراد و شهروندان بوده و اقدامات افراد مشکوک در همه زمینه ها را قبل از هر اقدام خطرناکی که غیرقابل جبران است را رصد کرده و اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند.

وی بیان کرد: امیدوارم که تفکرات تروریستی اعم از ترور شخصیتی، ترور حیثیتی افراد که به صورت عام و متاسفانه در برخی مواقع سازمان یافته که توسط گروه های مختلف در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی انجام می شود، اصلاح شود و دیگر شاهد این نوع تفکرات نباشیم.

رضازاده در پایان مطرح کرد: جا دارد از مقام معظم رهبری بخاطر پیام تسلیت پرمحبت در پی شهادت امام جمعه کازرون و از مردم شریف و نیروی انتظامی که در کوتاه ترین زمان فرد خاطی را دستگیر کردند تشکر کنم.

 

 

حسین رضازاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر