کد خبر: 771425 A

امیر نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی در بازدید از دانشکده جنگ الکترونیک، این مرکز را نقطه جوشان و ارائه‌دهنده آموزه‌های جنگ الکترونیک و نیروی هوایی را پیشقدم در این مسیر دانست.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده از دانشکده تخصصی جنگ الکترونیک دانشگاه شهید ستاری بازدید کرد.

امیر سرتیپ نصیرزاده در این بازدید با اشاره به اهمیت و جایگاه جنگ‌های آینده گفت: مسئله جنگ الکترونیک امروزه یکی از مسائل مهم نظامی است و از اهمیت و جایگاه ویژه ای در ارتش‌های دنیا برخوردار است.

وی با بیان اینکه آموزش‌های پیچیده جنگ الکترونیک در این دانشکده باید به نحو احسنت مورد تعلیم و کنکاش قرار گیرد اظهار کرد: امید است این مرکز نقطه جوشان و ارائه دهنده آموزه‌های جنگ الکترونیک در سطح نیروهای مسلح باشد و هیچ مسئله رادیویی و الکترونیک نظامی نباشد که در این دانشکده مورد بررسی و پژوهش قرار نگیرد.

فرمانده نیروی هوایی در ادامه افزود: نیروی هوایی در انقلاب، جهاد خود کفایی، نهضت قطعه سازی و در آموزه‌های بصیرت پیشگام و در مسیر آموزش جنگ الکترونیک پیش قدم بوده و گواه این ادعا پذیرش دانشجو از دانشگاه‌های نظامی سراسر آجا است و انتظار می‌رود اساتید و مسئولین این مجموعه با تمام توان در راستای پویایی و به روز بودن قالب‌های آموزشی این دانشکده کوشش کنند.

امیر نصیرزاده در پایان ضمن ارزیابی امکانات و زیر ساخت‌های این دانشکده از تجهیز و تکمیل آن در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

 

دانشگاه شهید ستاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر