کد خبر: 769888 A

سردار فدوی:

جانشین فرمانده کل سپاه در بازدید از قرارگاه شهید فهمیده تاکید کرد: یکی از واژه‌هایی که امام بزرگوار ما در طول حیات خویش در نهضت اسلامی زیاد به آن اشاره داشتند «وحدت کلمه» بود.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی در بازدید از قرارگاه شهید فهمیده در نشست اعضای کمیته‌های برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: انسان امروز در این مجموعه‌ای که تحت عنوان قرارگاه شهید فهمیده از نهادها و سازمان‌های گوناگون گرد هم جمع شده‌اند و مشغول انجام ماموریت هستند؛ مصداق واقعی وحدت کلمه را به وضوح مشاهده می‌کند. جمعی که همگی برای احقاق یک هدف دور هم نشسته‌اند و آن برگزاری باشکوه بزرگداشت این امام بزرگوار است.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی است که به دست امام راحل عظیم‌الشان راه‌اندازی شد و در حال حاضر نیز به بهترین وجه ممکن و در اوج شکوه و قدرت به دست نائب برحق امام زمان (عج) در حال جلو رفتن است و جزو تاکیدات حضرت امام (ره) بود که در نهایت پرچم این انقلاب توسط همین مردم و رهبری به دست صاحب اصلی‌اش حضرت بقیه الله (ارواحنا فداه) خواهد رسید.

سردار فدوی اظهار داشت: همه کسانی که برای برگزاری باشکوه روز ۱۴ خرداد از اقصی نقاط کشور به اینجا می‌آیند در واقع میهمانان و زوار امام خمینی (ره) محسوب می‌شوند از این رو همه تلاش‌هایی که در این روزهای قبل از برگزاری مراسم انجام می‌شود باید به گونه‌ای باشد که در شأن پذیرایی از میهمان بوده و تکریم زوار باید در راس امور باشد؛ کما اینکه تا امروز هم همین گونه بوده است.

وی در ادامه با اشاره به تجربه سال‌های متمادی در برگزاری ارتحال حضرت امام (ره) تاکید کرد: تجربه هرساله‌ی برگزاری این بزرگداشت باید شما را به سمتی ببرد که هر سال نسبت به سال گذشته، مشکلات و معایب احتمالی به حداقل برسد تا زوار حضرت امام (ره) بتوانند در نهایت آرامش به تجدید پیمان با امامشان مشغول باشند و خللی هم بوجود نیاید.

جانشین فرمانده کل سپاه در پایان تصریح کرد: برای رسیدن به این مهم و نیل به اهداف والای برگزاری ارتحال ملکوتی این مرد بزرگ تاریخ شما، تکلیفتان را آنطور که معین شده در نهایت دقت و وحدت انجام دهید؛ خداوند متعال نیز وعده کرده که اگر بر من توکل کنید من نمی‌گذارم که شما در بن بست بمانید و به کارتان برکت می‌دهم؛ پس شما عزیزان به وظایفتان به نحو احسن عمل کنید تا این مراسم که به نوعی تجلی‌گاه حضور پرشور مردمی برای تجدید پیمان با رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی است به خوبی برگزار شود.

سردار فدوی علی فدوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر