کد خبر: 769553 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از کشف ۱۶ تن شکر در یک انبار خبر داد.

به گزارش ایلنا،‌ علی مبشری درباره کشف مقادیر زیادی شکر در استان فارس گفت:گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق به کشف انباری در شهر شیراز شدند که ۱۶ تن شکر به قصد عرضه خارج از شبکه در آن دپو شده بود.

وی از کشف مقادیری برنج احتکار شده در این انبار هم خبر داد و افزود: بررسی های اولیه و شواهد و مدارک حاکی از عرضه خارج از شبکه به قصد گرانفروشی در این محل بود و در این راستا پرونده ای تشکیل و به شعبه دهم تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به بازداشت سه نفر در این رابطه، تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده در شعبه مشخص شد که این افراد اقدام به عرضه خارج از شبکه ۴۸ تن شکر با قیمت بالاتر از نرخ مصوب نیز کرده اند که با توجه به در دست بودن مدارکی دال بر اقدامات سازمان یافته و بصورت شبکه افراد بازداشت شده و به دلیل اخلال در بازار شکر، پرونده متشکله به دادگاه اخلالگران اقتصادی استان ارسال شد.

مبشری با بیان اینکه در هفته گذشته بیش از ۱۰۰ تن شکر خارج از شبکه با همکاری دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت کشف شده؛ گفت: مبارزه قاطع با اخلالگران بازار شکر تا حذف کامل دست دلالان و سودجویان ادامه دارد.

 

شکر سازمان تعزیرات حکومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر