کد خبر: 769355 A

وزیر کشور در حکمی معاون توسعه مدیریت و منابع را به سمت مسئول کارگروه راهبری توسعه دولت الکترونیک منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع را به عنوان مسئول کارگروه راهبری توسعه دولت الکترونیک منصوب کرد. بر اساس این گزارش، متن این حکم به شرح ذیل است:

به منظور آغاز هر چه سریعتر پیاده سازی الکترونیک خدمات ستاد و صف وزارت کشور و ایجاد وحدت رویه در سطوح مختلف مدیریتی ستاد، استانداریها و سازمانهای وابسته به موجب این حکم  مسئولیت کارگروه راهبری توسعه دولت الکترونیک که به منظور تحقق این مهم تشکیل خواهید داد به جنابعالی محول می شود تا با انتخاب و انتصاب افراد مورد نظر و ذیربط به عضویت کارگروه مذکور به تشخیص و حکم خودتان این مرحله از الکترونیکی نمودن خدمات، وزارت کشور را به نحو شایسته و بایسته به سرانجام برسانید.

بدیهی است در این مسیر کلیه معاونین وزیر، روسای مراکز، استانداران و روسای سازمان های وابسته همکاری و معاضدت های لازم را با جنابعالی به عمل خواهند آورد. ضمناً تاکید می نماید لازم است روند اجرای پیشرفت کار را به طور پیوسته و منظم  به اینجانب گزارش نمائید.

گفتنی است، مهندس امیر شجاعان؛ رئیس مرکز فن آوری اطلاعات وزارت کشور، به عنوان دبیر و عضو کارگروه راهبری توسعه دولت الکترونیک و مدیر  پروژه منصوب شد.

همچنین در احکام جداگانه صادره از سوی ناصریان؛ علی خلیلی، بهروز رجبی، روشنک اکبریان، مسعود کیان ارثی، فرشید نعیمی و سعید راحتی به

دولت الکترونیک ناصریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر