کد خبر: 768838 A

اوحدی در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: شرایط نشان می‌دهد که استکبار جهانی نه تنها در حوزه نظامی بلکه در حوزه سیاسی هم حرفی برای گفتن ندارد.

اوحدی با حضور در راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره طرح معامله قرن اظهار داشت: روز قدس امسال تفاوت جدی با مراسم قدس سال‌های گذشته دارد؛ چراکه روز قدس امسال در حالی برگزار می‌شود که استکبار در میدان جنگ با چهره مقاومت شکست خورد و داعش در عراق، سوریه، لبنان و یمن از بین رفت.

وی ادامه داد: رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که پس از هزینه ۷ تریلیون دلاری شکست خورده‌ایم و به شکل مخفیانه نیمه‌شب از پایگاه العسد در عراق بازدید کردند و دزدانه هم همان شب به آمریکا بازگشتند. امسال روز قدس در شرایطی برگزار می‌شود که مقاومت در جنگ با داعش پیروز شده است.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اظهار داشت: آبروی استکبار جهانی با حمایت آمریکا و پول‌های حرام سعودی‌ها در حوزه نظامی از بین رفت و پس از آن در صحنه سیاسی طرح معامله قرن را عنوان کردند.

اوحدی تاکید کرد: از طرح معامله قرن به دنبال عادی‌سازی روابط رژیم غاصب اسرائیل با کشورهای عربی هستند تا بتوانند یأس و ناامیدی را در نیروهای مقاومت ایجاد کنند.

وی تاکید کرد: اما با توجه به شکست کنفرانس بحرین و شکست کنفرانس مکه قطعا معامله قرن به اجرا نمی‌رسد و امروز هم با برگزاری مراسم پرشکوه روز قدس شکست بزرگی خواهند خورد.

وی با بیان اینکه افول اسرائیل با شیب تند در حال انجام است، گفت: پیش از این اسرائیل در طول مدت‌زمان کوتاهی توانست صدها کیلومتر از خاک فلسطین را اشغال کند اما در سال‌های اخیر شاهد آن هستیم که در جنگ ۳۳ روزه، جنگ ۲۲ روزه، جنگ ۸ روزه، جنگ ۴ روزه شکست خورده است و اخیراً هم در ظرف مدت ۲ روز در جنگ علیه مردم فلسطین شکست خورد و مردم توانستند امتیازات جدی در باریکه غزه را بگیرند.

اوحدی تاکید کرد: این شرایط نشان می‌دهد که استکبار جهانی نه تنها در حوزه نظامی بلکه در حوزه سیاسی هم حرفی برای گفتن ندارد.

اوحدی راهپیمایی روز جهانی قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر