کد خبر: 768822 A

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش :

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش گفت: این انقلاب به انقلاب امام زمان وصل خواهد شد و ما پای این انقلاب و نظام ایستاده‌ایم و مذاکره و معامله‌ای در رابطه با مسائل ناموسی انقلاب همچون مسائل دفاعی و نظامی نخواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا ، امیر علیرضا صباحی‌فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش  ظهر امروز در حاشیه مراسم روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران در خصوص برخی اظهارنظرات تهدیدآمیز کشورهای مختلف علیه ایران اظهار داشت: دشمنان به هیچ وجه قدرت رویارویی و مقابله با ارتش جمهور اسلامی ایران نداشته و نخواهند داشت.

وی گفت: ملت سلحشور و انقلابی ایران اسلامی و سایر کشورهای دیگر امروز تجدید پیمان کردند. ملت مسلمان ایران بار دیگر به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب پاسخ مثبت دادند و به میدان آمده تا بگویند پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

صباحی‌فرد تصریح کرد: کسانی که وعده داده بودند انقلاب اسلامی ایران نابود خواهد شد بیایند و این جمعیت میلیونی را ببینند تا متوجه شوند مردم ایران به پای انقلاب اسلامی خواهند ایستاد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: من به افراد و کشورهایی که با انقلاب اسلامی ما دشمنی دارند می‌گویم که این انقلاب به انقلاب امام زمان وصل خواهد شد و ما پای این انقلاب و نظام ایستاده‌ایم و مذاکره و معامله‌ای در رابطه با مسائل ناموسی انقلاب همچون مسائل دفاعی و نظامی نخواهیم داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اینکه قدس پایتخت ابدی فلسطین است جزو شعارهای ابدی و اساسی ما خواهد بود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر