کد خبر: 768795 A

فرمانده انتظامی ناجا در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

سردار اشتری گفت: مردم فلسطین ثابت کردند با اراده‌ای که دارند پیروز میدان هستند. امروز جنگ اراده‌هاست و امروز جنگ آزادیخواهان در مقابل مستکبرین است.

به گزارش خبرنگار ایلنا سردار حسین اشتری در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: مردم با توجه به فرمان حضرت امام و مقام معظم رهبری در روز قدس و این مراسم پرشکوه شرکت کردند و از همان دقایق اولیه مردم در سراسر کشور اشتیاق و اراده وصف ناشدنی در این مراسم حضور پیدا کردند.

فرمانده انتظامی ناجا اضافه کرد: روز قدس روز پیروزی مسلمانان بر کفار است و روز غلبه آزادیخواهان بر مستکبران است و امیدواریم روز نابودی اسرائیل کودکش باشد.

وی با بیان اینکه مردم دنیا ببینند نابودی دولت غاصب اسرائیل را و امیدواریم مردم عزیز در در  نماز عید فطر را در مسجد قدس برپا کنند، گفت: وضعیت در سراسر کشور خوب است و با گزارشی که از همکاران گرفته این مردم با یک نظم خاص حضور چشمگیری را در مراسم راهپیمایی دارند. مشکل خاصی تا این لحظه نداشته‌ایم و جمعیت هم در حال افزایش پیدا کردن است و امیدواریم این حرکت مردم در ماه مبارک رمضان با زبان روزه ذخیره‌ای باشد برای آخرت آنها.

فرماندهی ناجا اضافه کرد: حتما پیروزی برای آزادی خواهان و مسلمانان خواهد بود. دشمن بداند که با این اراده مردم شکست خواهند خورد و از آن طرف تمام مردم آزادیخواه حامی مردم مستضعف و مردم آزادیخواه دنیا هستند و استکبار هم این روزهای آخر عمرش است و نابود خواهد شد.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: روز قدس روز پیروزی مسلمانان بر مستکبرین است و غلبه آزادیخواهان بر استکبار جهانی خواهد بود. مطمئن هستیم مردم آزادیخواه و مردم مسلمان بر اسرائیل و آمریکا پیروز خواهند شد و این موضوع را در تاریخ دیده‌ایم به فرموده مقام معظم رهبری عمر اسرائیل کوتاه خواهد بود.

وی در ادامه اضافه کرد: مردم فلسطین ثابت کردند با اراده‌ای که دارند پیروز میدان هستند. امروز جنگ اراده‌هاست و امروز جنگ آزادیخواهان در مقابل مستکبرین است. تاریخ نشان داده است که اراده مردم عزیز و بزرگوار میهن اسلامی ما در مقابل استکبار موفق بوده است و انشاالله این باره موفق خواهد بود.

روز قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر