کد خبر: 768759 A

رییس اورژانس تهران در جمع خبرنگاران:

رییس اورژانس تهران درباره حضور مردم در روز قدس گفت: باتوجه به اینکه در مقاطع حساسی هستیم قطعا حضور مردم می‌تواند پشتوانه نظام باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پیمان صابریان (رییس اورژانس تهران) در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات اورژانس گفت: 25 آمبولانس در سطح مناطق و معابر راهپیمایی مستقر کردیم و 15 موتورلانس در نقاطی که عبور آمبولانس سخت بود، جانمایی شده است.

وی ادامه داد: در میادین بزرگ 5 اتوبوس آمبولانس نیز حضور دارند. از نظر نیروی لجستیک و عملیاتی قطعا امروز درمان مردم تامین خواهد بود.

رییس اورژانس تهران خاطرنشان کرد: مردم نگران نباشند چنانچه حادثه‌ای اتفاق بیفتد یا با توجه به گرما حالت ناخوشایندی پیدا کرده و دچار سردرد و حالت تهوع و گرمازدگی شدند، به نیروهای اورژانس مراجعه کرده و چنانچه نیاز باشد با آمبولانس به بیمارستان منتقل می‌شوند.

صابریان با اشاره به پایگاه‌های اورژانس در تهران تصریح کرد: ما 201 پایگاه اورژانس داریم که به صورت خودکار فعال هستند و ما در برنامه‌ها علاوه بر آن نیروها، افراد دیگری را اضافه می‌کنیم. تمام این نیروهای حاضر در این مراسم خارج از شیفت فراخوان می‌شوند و جای هیچ نگرانی نیست.

وی درباره حضور مردم گفت: باتوجه به اینکه در مقاطع حساسی هستیم قطعا حضور مردم می‌تواند پشتوانه نظام باشد.

روز قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر