کد خبر: 768758 A

رئیس پلیس راهور تهران در جمع خبرنگاران:

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: همه مسئولان که امروز در کشور مسئولیت دارند به خاطر این مردم زحمت می‌کشند و به درخواست این مردم این وظیفه را به عهده گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمدرضا مهماندار در راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران گفت: پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در مسیرهای منتهی به دانشگاه تهران که محل پایانی راهپیمایی روز قدس است، مستقر شده‌اند و شرایط را فراهم کردند.

وی در ادامه افزود: همکاران بنده از شب گذشته کار پاکسازی معابر اطراف تهران انجام دادند برای اینکه مسیر راهپیمایی کاملاً آماده شود و خودروهایی که احیاناً متوقف بودند در مسیرهای مشخص شده با توجه به اینکه از قبل نیزاعلام کرده بودیم این خودروها در خیابان‌های جمهوری ولیعصر و بلوار کشاورز توقف نداشته باشند و همچنین در طول خیابان آزادی و انقلاب، این خودروها به پارکینگ منتقل شدند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر تمام محدودیت‌هایی که لازم بوده اجرا شده است و در حال حاضر از سمت شرق میدان فردوسی به سمت دانشگاه تهران مسدود شده است و از سمت غرب از تقاطع توحید و آزادی به سمت میدان انقلاب محدودیت آغاز شده است. در خیابان جمهوری و خیابان کارگر و بلوار کشاورز و خیابان ولیعصر در این چهارچوب که دانشگاه تهران را دربرمی‌گیرند، محدودیت‌ها اعمال شده است.

وی با بیان اینکه تردد هرگونه خودرو و موتورسیکلت در این مسیرها ممنوع است، اضافه کرد: نیروها کاملاً آماده هستند و امیدواریم پذیرای خیل جمعیت راهپیمایان باشیم.

نماینده تهران اضافه کرد: همانطور که از قبل اعلام کرده بودیم اگر لازم باشد با توجه به انبوه جمعیت محدودیت‌های بیشتری را اعمال خواهیم کرد که از جمله محدودیتی است که از تقاطع خیابان توحید و خیابان آزادی به سمت انقلاب اجرا کردیم. همچنین در خیابانهای کارگر و ولیعصر محدودیت‌هایی در خصوص تردد خودروها ایجاد شده است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: همه مسئولان که امروز در کشور مسئولیت دارند به خاطر این مردم زحمت می‌کشند و به درخواست این مردم این وظیفه را به عهده گرفتند.

وی گفت: یک روز این مردم اراده کردند و به مسئولان اجازه دادند که مسئولیت‌ها را قبول کنند.

مهماندار خاطرنشان کرد: روز قدس نمادی است برای اینکه مظلومیت مسلمانان جهان را نشان بدهیم و طبیعی است دفاع از آرمان‌های قدس و این روز بزرگ در واقع خواست رهبری و خواسته امام راحل و همه مردم بوده است و انقلاب ما یکی از بناها و مبناهایش موضوع قدس و فلسطین بوده است که خوشبختانه در این چهل سال مردم حمایت کردند و امروز اگر ما در کشور آسایش و امنیتی داریم در نتیجه همین مقاومت است.

رئیس پلیس راهور تهران  گفت: ما امروز در چهل سالگی انقلاب می‌بینیم که اگر نگاه بلند امام و مقام معظم رهبری نبود شاید ما امروز شاهد این امنیت و آرامش در کشور نبودیم.

روز قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر