کد خبر: 768754 A

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس پلیس پایتخت گفت:‌ من به عنوان رئیس پلیس پایتخت اعلام می‌کنم که بالاترین ضریب امنیتی در کشور با توجه به تمامی شاخص‌ها در پایتخت کشور وجود دارد و آمریکا کور خوانده است که بتواند در بحث امنیت خللی ایجاد کند

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص تهدیدات امنیتی از سوی برخی از کشورهای مرتجع و صهیونیست به ویژه در بحث امنیت داخلی گفت: بحث امنیت داخلی ایران سال‌های سال است که مطرح است و آنها به دنبال این هستند که در بعد داخلی و امنیتی کشور را وارد چالش کنند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به عنوان اصلی‌ترین نهاد متولی در این زمینه، تامین امنیت در کشور را وظیفه خود می‌داند و با تمام وجود با این تهدیدات مقابله می‌کند و با توجه به تمهیدات و هماهنگی که بین ارکان امنیتی و انتظامی در داخل کشور وجود دارد، توانستیم به بهترین وجه به این مهم دست پیدا کنیم

رحیمی تصریح کرد: آمریکا هزینه‌های بسیاری کرده اما نتوانسته هیچ کاری در به چالش کشیدن امنیت داخلی کشور انجام دهد و از این موضوع بسیار عصبانی است من به عنوان رئیس پلیس پایتخت اعلام می‌کنم که بالاترین ضریب امنیتی در کشور با توجه به تمامی شاخص‌ها در پایتخت کشور وجود دارد و آمریکا کور خوانده است که بتواند در بحث امنیت خللی ایجاد کند.

وی با بیان اینکه امنیت و نظم در مسیرهای راهپیمایی برقرار است، گفت: از نیمه شب گذشته تمامی مسیرهایی که قرار است در آن راهپیمایی برگزار شود را از لحاظ امنیتی بررسی کردیم و نیروهای ما مستقررشدند و امنیت برقرار است.

رحیمی  ادامه داد: امروز شاهد یک راهپیمایی گسترده هستیم و نیروی انتظامی افتخار می‌کند که در این راهپیمیایی  حضور دارد و نظم را برقرار می‌کند.

 وی افزود: امروز صدای حق‌طلبی مردم ایران را می‌شنویم که برای حق‌طلبی مردم فلسطین بلند شده است مردمی که هفتاد است در فشار و ظلم قرار دارند. نیروی انتظامی خادم و‌نوکر مردم است و از مردمی که در این راهپیمایی بزرگ شرکت کردند تشکر می‌کند.

سردار حسین رحیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر