کد خبر: 767978 A

امیر سرتیپ حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: شأن و جایگاه دانشگاه افسری بسیار بالا و دارای اهمیت است و اگر همه دانشکده‌ها به طور متوازن جلو بروند، خروجی آن افسرانی هستند که برای ارتش افتخارآفرین خواهند بود.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جریان بازدید از دانشکده مدیریت دانشگاه افسری امام علی (ع) در جمع دانشجویان، گفت: نظام آفرینش به وسیله علوم اداره می‌شود و در نظام امروز علوم مدیریتی جایگاه ویژه‌ای دارد؛ یکی از مهمترین علم‌ها، علم مدیریت است که علت رشد جامعه است.

وی با بیان اینکه ریشه علم مدیریت در سوره مومنون در آیه «فتبارک الله احسن الخالقین» بیان شده است، افزود: شأن و جایگاه دانشگاه افسری بسیار بالا و دارای اهمیت است و اگر همه دانشکده‌ها به طور متوازن جلو بروند، خروجی آن افسرانی هستند که برای ارتش افتخارآفرین خواهند بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: تمام علوم از دانشگاه‌های نظامی در دانشگاه‌های غیر نظامی سرریز شدند و این خود نشانگر توان این دانشگاه‌هاست.

امیر حیدری خاطرنشان کرد: ارتش و نیروی زمینی نزد مردم و رهبری روز به روز جایگاه بهتری پیدا می‌کنند و بحمدالله خداوند بزرگ به نیروی زمینی توانی بخشید تا قوت قلبی برای جامعه باشیم.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر