کد خبر: 767866 A

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از صدور حکم ۳ پرونده قاچاق خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی ریاضی گفت: بنا به گزارش شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در بازدید ادواری از جایگاه های عرضه سوخت و بررسی تراکنش کارت های هوشمند سوخت، مشخص شد مالک یک راننده کامیون از ۱۳ فقره کارت هوشمند سوخت نفت گاز متعلق به ناوگان مسافری و باری به صورت مداوم و هرروزه سوختگیری و در کامیون خود ذخیره و خارج از ضوابط تعیینی دولت عرضه و به فروش می رساند.

وی افزود: با توجه به مستندات و مدارک به دست آمده پرونده قاچاق در این خصوص تشکیل و برای رسیدگی به شعب این اداره کل ارجاع و شعبه پس از احراز تخلف، متهم را به پرداخت ۹۵۴ میلیون ریال جزای نقدی  و جریمه بدل از ضبط کالا محکوم کرد.

وی افزود: با اعتراض متهم به رای بدوی، پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه تجدید نظر ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز سازمان ارسال و قطعی شد.

ریاضی همچنین از توقیف محموله گردوی خارجی از یک دستگاه کامیون توسط ماموران نیروی انتظامی خبر داد و گفت: این محموله قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال با بارنامه حبوبات در حال حمل بوده و پرونده در شعب تعزیرات در حال رسیدگی است. 

همچنین بنا به گفته مدیرکل تعزیرات حکومتی قم، متهم قاچاق یک دستگاه موتور سیکلت نیز با گزارش مامورین نیروی انتظامی دستگیر و در تعزیرات به ضبط موتور سیکلت و پرداخت ۴۱۸ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

قاچاق سازمان تعزیرات حکومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر