کد خبر: 766952 A

لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی‌دلیگانی:

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهادات مدونی در زمینه تامین کالاهای اساسی و مسکن به زودی ارائه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در جلسه  علنی امروز مجلس شورای اسلامی حسینعلی حاجی دلیگانی در تذکری خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شما دو هفته پیش به ملت ایران قول دادید که راجع به ۱۴ میلیارد دلار تخصیص ارز برای تامین کالاهای اساسی جلسه‌ای در کمیسیون برنامه و بودجه و سپس در صحن علنی مجلس برگزار شود. اکنون دو هفته از آن قول می‌گذرد و جلسه کمیسیون برنامه و بودجه بدون حضور وزیر اقتصاد انجام شد و من هم تذکر دادم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تدبیری کنید تا این قضیه هم مانند قیمت بنزین که با ورود مجلس، تصمیم درستی اتخاذ شد، تعیین تکلیف شود.

 لاریجانی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: موضوع ۱۴ میلیارد دلار را پیگیری کردیم و آقای تاجگردون چند روز پیش جلسه‌ای را برگزار کردند و گزارش آن را به من ارائه کردند. همچنین مقرر شده است جلسه‌ای دیگر با مرکز پژوهش‌ها و سایر صاحب نظران این موضوع برگزار شود تا سریع‌تر برنامه‌ای در این زمینه تدوین شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: مسئله تخصیص ارز بابت تامین کالاهای اساسی قدری پیچیدگی داشت، اما هم راجع به این موضوع و هم درخصوص مسکن بحث شده و پیشنهاد مدونی در این زمینه‌ها ارائه می‌شود.

علی لاریجانی دلیگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر