کد خبر: 766780 A

ابراهیمی در گفت‌و‌گو با ایلنا:

نماینده اصلاح‌طلب مردم شازند با اشاره به بازگشت مجدد علی ربیعی به پاستور گفت: آقای ربیعی جزو وزرا و هیات دولت بوده و تصور من این است که با سوابقی که دارد بر حوزه کاری دولت اشراف داشته و انتخاب مناسبی بوده است.

علی ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره انتخاب علی ربیعی به عنوان سخنگوی دولت گفت:  بالاخره دولت فردی را لازم داشت که نقش سخنگویی را داشته باشد و به عنوان یک مرجع رسمی از طرف مجموعه دولت نقش ایفا کند.

این عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: با انتخاب سخنگوی دولت، وزرا و مسئولان از طرف سخنگو صحبت نخواهند کرد. انتخاب سخنگو امری واجب بود، هرچند خیلی مواقع بهتر است خود آقای رئیس‌جمهور هم با مردم بیشتر از این صحبت کند و مسائل را با آن‌ها در میان بگذارد.

نماینده اصلاح‌طلب مردم شازند یادآور شد: آقای ربیعی هم جزو وزرا و هیات دولت بوده و تصور من این است که با سوابقی که دارد بر حوزه کاری دولت اشراف دارد و انتخاب مناسبی بوده است.

وی با اشاره به مهمترین وظایف سخنگوی دولت در این شرایط گفت: ما الان در وضعیت فعلی مشکلات اقتصادی داریم و آرام آرام فضای سیاسی کشور هم در حال حرکت به سمت انتخابات است درنتیجه اظهارنظر دولتی هم می‌تواند اهمیت و حساسیت بیشتری داشته باشد.

ابراهیمی گفت: آقای ربیعی و دولت باید سعی کنند با توجه به اینکه مردم درگیر موضوعات اقتصادی هستند، مباحث این حوزه را به صورت فوری و صادقانه به مردم بگویند چراکه وقتی مردم از اوضاع کشور مطلع باشند همراهی‌شان بیشتر خواهد شد.

سخنگوی دولت ربیعی علی ربیعی علی ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر