کد خبر: 766589 A

آیت الله موحدی کرمانی:

چهارمین نشست هم اندیشی احزاب و تشکل های ارزشی، ولایی و انقلابی با حضور دبیران و مسئولان تشکلها احزاب و جبهه های ارزشی، ولایی و انقلابی پیش از ظهر امروز در محل جامعه روحانیت مبارز برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام موسی‌پور، عضو شورای مرکزی و مسئول تشکیلات جامعه روحانیت حضور شخصیت‌های انقلابی با رویکردهای مختلف را مبارک دانسته و هدف از این جلسات را رسیدن به وفاق حداکثری  نیروهای ارزشی، ولایی و انقلابی بیان نمود و اضافه کرد:  مجموعه جریان ولایی و انقلابی دارای ظرفیت های فراوان و پایگاه و جایگاه مردمی در همه اقشار هستند که وفاق و همدلی و هم افزایی آنها در عرصه های سیاسی فرهنگی و اجتماعی می تواند بر تحقق اهداف جریان انقلاب سرعت و غنا بخشد.

پس این حجت الاسلام موسی‌پور و تبیین و تشریح دستور جلسه  پرداخت و در ادامه جلسه آیت الله موحدی کرمانی با بیان نکاتی اخلاقی در باب فضائل ماه مبارک رمضان و شب های قدر، توبه به درگاه خداوند و پرهیز از قدرت طلبی پرداخته و گفت: در این ماه باید اساس توبه است و تغییر حال است نه صرف تغییر قال و اظهار، ما باید از رفتار های بدمان برگردیم.

رئیس جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: باید از شهرت‌طلبی، شهوت‌طلبی و ریاست‌طلبی دور شویم و ورود خروجمان به مسئولیت‌ها و کارها و انتخابات برای جذابیت آن نباشد و بایستی هدف اصلی و اساسی  را خدمت به خلق خدا و رضایت حضرت حق قرار دهیم.

پس از آیت الله موحدی جزئیات شاخص‌های حرکت جریان ارزشی و انقلابی که در جلسه قبل کلیات آن به تصویب اعضای نشست رسیده بود بررسی شد و با ۴ مبنا و ۱۴ شاخص به تصویب جلسه رسید که به زودی منتشر خواهد شد.

دستور بعدی جلسه نشست هم‌اندیشی احزاب و تشکل‌های انقلابی، ارزشی و ولایی بررسی وضعیت‌شناسی سیاسی سال ۹۸ کشور بود که با دغدغه رسیدن به دیدگاه مشترک برای حرکت و اقدا به بحث میان اعضا گذاشته شد.

در پایان این نشست حجت الاسلام پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت با اشاره به لزوم رسیدن به افق مشترک بر تدوین یک متن علمی و دقیق از وضعیت شناسی سیاسی کشور تاکید کرد و افزود: رسیدن به یک وضعیت شناسی دقیق می تواند در همه بخش ها برای جریان ارزشی و انقلابی راهگشا و موثر باشد .

شایان ذکر است هم اندیشی احزاب و تشکل های انقلابی، ارزشی و ولایی اولین پنج شنبه هر ماه به میزبان جامعه روحانیت مبارز کشور برگزار می شود.

آیت الله موحدی کرمانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر