کد خبر: 766243 A

انارکی در گفت‌وگو با ایلنا:

یک نماینده مجلس گفت:‌ شفاف‌سازی، کاربزرگی بود که آقای شریعتمداری در ابتدای فعالیتش در وزارتخانه قول داد و مطرح کرد و هم اکنون آن را در مراحل مختلف عملیاتی کرده که جای تقدیر دارد.

احمد انارکی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا،‌ در رابطه با مبحث شفافیت عنوان کرد: یکی از کارهای بزرگی که در این دوره انجام شد، بحث شفافیت و شفاف‌سازی بود.

وی افزود: این امر امیدواری می‌دهد که نگاه و نگرش جدیدی و همچنین اعتمادسازی بیشتری بین دولت، مجلس و مردم شکل گیرد و اقدام وزارت تعاون می‌تواند الگویی برای همگان در جهت ایجاد شفافیت باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در رابطه با اقدام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در انتشار اسامی و اطلاعات جزئی وام‌های پرداختی گفت: شفاف‌سازی، کاربزرگی بود که آقای شریعتمداری در ابتدای فعالیتش در وزارتخانه قول داد و مطرح کرد و هم اکنون آن را در مراحل مختلف عملیاتی کرده که جای تقدیر دارد.

وی افزود: نمایندگان مجلس همواره بر  مبحث شفاف‌سازی تاکید داشته‌اند، ولی عملیاتی نشد که خدا را شکر با اقدامات وزارت تعاون، کار و‌ رفاه اجتماعی این کار انجام شد و مجلس از آن حمایت می‌کند زیرا موضوع شفافیت برای مجلس مهم است و ما فراکسیونی مخصوص این حوزه داریم.

شفاف سازی وزارت تعاون ،‌ کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر