کد خبر: 763692 A

فرمانده سپاه نینوا:

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: جبهه انقلابی یک بار دیگر توانست تفکر و اقدام جهادی را به منصه ظهور برساند و یک فرهنگ و اعتقاد مکتبی جدید را به همگان نشان دهد.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ دوم حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در همایش فاتحان آب با گرامیداشت ماه مبارک رمضان و با بیان اینکه در این ماه مهمان خالق خود هستیم و باید خود را آماده و مهیا کنیم گفت: صحنه های زیبای زیادی را در مسئله ی سیل مشاهده کردیم که برگرفته از دفاع مقدس و دوران جنگ بود.

وی افزود: جبهه انقلابی یک بار دیگر توانست تفکر و اقدام جهادی را به منصه ظهور برساند و یک فرهنگ و اعتقاد مکتبی جدید را به همگان نشان دهد.

فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه اگر ایمان و بصیرت نهادینه شود میتوان شاه کلید اصلی که جایگاه خود است پیدا کرد تصریح کرد: در مسئله ی سیل همه ی انسان ها در معرکه ی امتحان قرار می گیرند .

سردار معروفی یکی دیگر از خروجی های ارزشمند در مسئله ی سیل را وحدت رویه و وحدت در فرماندهی برشمرد و خاطرنشان کرد: ۱۵۰۰ گروه جهادی و ۷۵۰ روحانی از سراسر استان در منطقه حاضر شدند و افتخارشان خدمت به مردم بود.

وی در مسئله ی سیل روحانیون را محرک کارها در کشور دانست و گفت: همه برای به نتیجه رسیدن در منطقه حضور پیدا کردند و در شرایط کنونی که اوضاع به حالت عادی درآمده ، باید کار را ادامه داد و کارهای زیرساختی را به سرانجام رساند.

فرمانده سپاه نینوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر