کد خبر: 761338 A

در بیانیه‌ای مطرح شد؛

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از کاهش تعهدات برجامی حمایت کرد.

به گزارش ایلنا از امیدنامه، در بیانیه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالگرد خروج یکجانبه آمریکا از برجام و بیانیه روز چهارشنبه شورای‌عالی امنیت ملی کشورمان در خصوص کاهش تعهدات برجامی، آمده است: در سالگرد خروج یک‌جانبه و غیرقانونی دولت آمریکا از برجام، ایران تصمیمات جدید خود را به اطلاع کشور‌های باقی‌مانده در برجام رسانده و با شفافیت مردم را در جریان قرار داده است.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین در این بیانیه ضمن اعلام حمایت قاطع از اطلاعیه شورای عالی امنیت ملی، و تقدیر از موضع‌گیری سنجیده ریاست محترم جمهوری، تصریح کرد: طرف‌های باقی مانده در برجام باید در عمل پایبندی خود به این توافقنامه را نشان دهند؛ مهلت 60 روزه ایران به آنها آزمون پایبندی به تعهداتشان است.

در این بیانیه آمده است: ملت بزرگ ایران یکپارچه و منسجم راه توسعه را در پیش می‌گیرد و برای حفظ صلح و امنیت منطقه و تامین منافع ملی خویش از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد و از دشمنی دشمنان واهمه ندارد.

فراکسیون امید مجلس تاکید کرده است: ملت ایران درمقابل حرکت های قلدرمآبانه آمریکا و رژیم صهیونیستی و دنباله‌روهای زبون آنها در سایه وحدت مردم و با اتکای به نیروهای مسلح قدرتمند خویش خواهد ایستاد.

فراکسیون امید مجلس کاهش تعهدات برجامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر